Pośrednicy ...

MDW

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2007
Posty
5
Witam. Postanowiłem założyć ten temat , ponieważ tak czytam te forum i inne i doszedłem do wnioski ,że my Ci którzy testujemy te keyloggery jesteśmy tylko "pośrednikami". Niby dają nam tego keya do użytku własnego , tak naprawde jest inaczej. My tylko pomagamy im "rozprowadzać" te keyloggery. Zauważyliście , że admin w każdym temacie pisze pierwszego czy tam piątego posta , że keyloger działa ? , być może działa , ale tylko przez chwile potem jego autor ustawia tak , aby pasy przychodziły tylko jemu na e-maila. Testowałem keyloggery z tej strony i żaden nie działa , (nie testowałem tylko "LogKey" na SWOIM kompie". Proszę i nie mówcię, że nie umiem konfigurować itp. itd. Jedyny keyloger jaki działa to perfeckeylogger , ale co z tego jeżeli jest on wykrywalny nawet przez avasta. Z tego co wiem to bez kodów źródłowych nie bedziemy mogli zrobic go "nie wykrywalnym". Jedyny sprawdzony keylogger to taki , który sobie sami napiszemy , lecz nie jest to proste. Pomyślcie logicznie ... czy wy byście tak chetie rozdawali swojego keya , aby inni mogli hakować? pewnie , że NIE kazdy by chciał mieć tylko dla siebie ... więc nie miejcie złudzeń , że kogośc hakniecie. Ok tyle mojego przemyślcie sprawe. Cya.

PS. a jak było z owntibia.com ?

kolesie brali po 40 zł od każdego za niby wersje "vip" to było zwykłe oszustwo. Pasy i tak nie przychodziły. ~ wyczytałem to na tym forum.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
LOL
<

Niektórzy lubią programować a nie mają zapędów żeby każdemu wysyłać keyloggera dlatego udostępniają go publicznie, to gdzie i co wysyła można łatwo sprawdzić. Jak ci nie pasuje to nie ściągaj keyloggerów proste ;]
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
nie kazdy musi dawac kod zrodlowy a mnie tam wszystkie zawsze działaly. pozatym jakby autor mogl ingerowac w to co robi ketlogger to musiałby sie z nim laczyc wiec na firewallu bym widział polaczenie. A co do tego ze kazdy by chciał tylko dla siebie to jestes w błedzie.
Ja np. napisalem swojego keyloggera i trojana i co prawda nie umiescilem ich ale ani razu nie uzylem poprostu chcialem napisac.
 
Do góry Bottom