Po co jest port nie wystarczy samo IP (czy ID) z o2.pl poczty?

kubaszekr38

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2011
Posty
23
Siema. Mam taki problem jak mam programy hakerskie i chce wbic na kompa ktore IP (czy ID to jest już sam nie wiem) mam na poczcie o2.pl (no jak ktoś mi wysłał wiadomość to tam to IP czy ID jego) to w moich hakerskich rzeczach są programy takie do podłancznia: Ccobra 1.1, Danton 4.3, DantonV33, dest v22, Easy Trojano, Włamywacz 0.80, slawek troj 1.0, ramirez 2.0, NetBus 1.7 PL ale we wszytkich trzeba wpisać porty a jesli wpisze to np. na easy trojano to pisze mi ze nie polaczono bo tylko w easy trojano jest bez portów IP. mój kolega miał wlaczony komputer wiec powinienem wejsc. :confused: jak potrzebny jest program to dac linka bo ja te programy sciagnalem: http://megawarez.eu/programy/27715-22-programy-hakerskie.html (byly w paku 22-programy hakerskie). DZIĘKI! zrobie loda (żart:))
 
Ostatnia edycja:

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
A wiesz w ogóle jak te "programy hakerskie" działają?
Poczytaj jak działają i sprawdź gdzie jest błąd.

A poza tym zły dział.
 
Ostatnia edycja:

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Musisz gościowi wysłać serwer, on musi go uruchomić na swoim komputerze i dopiero się będziesz mógł podłączyć.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Tych programow sie uzywalo na windowsie 98 a nie na systemach NT.
Po 2 wyobraz sobie taka sytuacje ze jest wielki blok(twoj komputer z adresem) a tym bloku 1000 mieszkancow. Myslisz ze fajnie by bylo im kozystac z jednej skrzynki pocztowej? No i port to wlasnie taka skrzynka pocztowa.
 
Do góry Bottom