Pobieranie plikow strony

Vanil

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2013
Posty
14
Hejka wam, mam do was kilka pytań otóż np. jest strona o ile można dawać linki to www.j-tibia.tk która jest oczywiście fake projektem i ma szablon zryty z orginalnej strony, więc jeżeli on zdarł szablon to myślałem że i ja mogę, więc poczytałem po google, pobrałem httracka (do pobrania lustra strony) no i pobrałem, te pliki strony i niestety nie mogę ich edytować bo jest tam sam index.html i kilka innych które chyba w większości wygenerowane przez httracka. Czyli mam tą samą treść na stronie i tak samo wygląda jak na tej stronie j-tibia.tk z której pobrałem szablon, ale nie mogę edytować tekstu ani niczego, bo po prostu nie ma tego w plikach. Więc moje pytanie do was, jak pobrać te pliki, które są odpowiedzialne za ten tekst itd i w ogóle jakim cudem jest ten tekst, obrazki szablonu skoro ja ich w plikach ftp nie mam.

Powiecie po co pobierać taki prosty szablon, tak może i jest prosty, ale mi by zajęło robienie nowego strasznie dużo czasu, bo moja znajomość html jest biegła jak i innych języków.

Czyli reasumując, chciałbym pobrać pliki z obcej strony, wsadzić na moją stronę i żebym mógł je edytować, zmieniać elementy szablonu dodawać tekst itd.
 

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
zostaw to na chwilę i naucz się obsługi przeglądarki oraz poczytaj trochę o serwerach www i (x)htmlu.

języki clientside są przetwarzane na twoim komputerze, więc nie musisz pobierać żadnego httacośtam. odpal tą stronę w przeglądarce (najlepiej w operze ew. mozilli - bo reszta sssie) i z górnego paska wybierz zapisz stronę, później zmień na kod html z obrazkami i już masz szablon ;)
 

Majcon

Użytkownik
Dołączył
Luty 16, 2013
Posty
19
Lub odpal stronę>prawy przycisk>źródło strony>zaznacz>kopiuj>wklej do notatnika zapisz jako index.htlm

Coś wtym stylu
Tam jeszcze może być coś takiego
<link href="hm.css" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen" />
czyli link do stylu to też możesz pobrać przez dodanie do linku wtym przypadku hm.css
 

jacwing

Użytkownik
Dołączył
Październik 19, 2008
Posty
5
mam takie pytanie w podobie, czy jest mozliwość wyświetlenia informacji z strony np. NK.pl kto ostatni odwiedzał profil tam jest tylko 4 ostatnie reszte zablokowane trzeba cos tam zaplacic, i podobna sytuacja mam w grze zeby dowiedziec sie wiecej informacji o graczu to muszę wykupić pro na pare dni, czy jest szansa żeby mozna było bez płacenia te informacje zobaczyć? co są ukryte w stronie? operą czy innym programem?
 

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
w 3 literach: NIE
oczywiście, że się da, ale to nie osiągalna dla ciebie sztuka ;]
 

jacwing

Użytkownik
Dołączył
Październik 19, 2008
Posty
5
aha bo nie mam konta pro? :p no trudno warto było spytać może ktoś mógłby pomóc,
 
Do góry Bottom