Podsłuch Nokia Lumia 610 NFC

JamesB32

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2013
Posty
2
Witam

Poszukuję fachowca do stworzenia oprogramowania szpiegującego typu Spy Phone, na telefon Nokia Lumia 610 NFC, system operacyjny MS Windows Phone 7.5 Mango. Interesuje mnie tylko i wyłącznie możliwość prowadzenia nasłuchu.

Pozdrawiam
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Tylko jest pytanie czy da się w prosty sposób wgrać na Windows Phona aplikacje nie przez market (to nie android rotowany)... Osobiście nie znam sposobu, chyba że masz płatne konto developerskie windows marketplace i odblokowane urządzenie przez Visual Studio, lub jakimś cudem aplikacja przejdzie certyfikacje Microsoft tygodniową i trafi do sklepu WP.


Nasłuch internetu możesz prowadzić dowolnym snifferem w tej samej sieci.
 

JamesB32

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2013
Posty
2
[FONT=&quot]Tylkojest pytanie czy da się w prosty sposób wgrać na Windows Phona aplikacje[/FONT]
Oto jest pytanie. Właśnie szukam fachowca który będzie to potrafił.
chyba że masz płatne konto developerskie windows marketplacei odblokowane urządzenie przez Visual Studio
[FONT=&quot]Niczego to nie da. Ja mam 1 h czasu. Raz na tydzień.
[/FONT][FONT=&quot]Nasłuchinternetu możesz prowadzić dowolnym[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]Nie interesuje mnie nasłuch Internetu. Na rzeczy nasłuch otoczenia. Mógłby być przy użyciu komputera. Jest dwa problemy. Nie mam dostępu do komputera, ale jest osoba która otworzy wskazanego emaila. Większym problemem jest brak wiedzy czy komputer ma wbudowany mikrofon.
Macie pomysł jak to sprawdzić nie mając fizycznego dostępu do komputera?

Każda informacja na wagę złota.
Kto znajdzie sposób zostanie odpowiednio wynagrodzony.


Akceptuję również inne propozycje prowadzenia nasłuchu.
Zaznaczam nie mam dostępu fizycznego do komputera lub pomieszczenia, gdzie prowadzenie nasłuchu mnie interesuje.
[FONT=&quot]
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom