podszycie sie pod email

C

Crawler

Gość
Czesc.

Czy moze ktos z Was zna program dzieki ktoremu moglbym podszyc sie pod jakis adres e-mail? Chodzi o to aby osoba ktora go dostanie miala falszywa informacje co do wysylajacego ( np. [email protected] ). Znalazlem w sieci programik o nazwie AnonyMail lecz jest bezuzyteczny poniewaz nie mozna do wiadomosci podpiac zalacznika a na tym mi najbardziej zalezy. Jakies sugestie? dzieki za ewentualna pomoc.
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Ja polcem...

...programy znajdujace sie u achatesa takie jak: Euthan 15, AnonimMail 3.0 po PL.
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Czesc.

Czy moze ktos z Was zna program dzieki ktoremu moglbym podszyc sie pod jakis adres e-mail? Chodzi o to aby osoba ktora go dostanie miala falszywa informacje co do wysylajacego ( np. [email protected] ). Znalazlem w sieci programik o nazwie AnonyMail lecz jest bezuzyteczny poniewaz nie mozna do wiadomosci podpiac zalacznika a na tym mi najbardziej zalezy. Jakies sugestie? dzieki za ewentualna pomoc.[/b]

Prawie kazdym mail bomberem mozesz wpisacc od kogo mail jest nie polecam Kaboom
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
A ja polecam kabooma. Anonymail tesh jest dobry. mozna nimi wysylac duze zalaczniki
smile.gif
 
D

dankan

Gość
ja z kolei użył bym telnetu oraz odpowiedniego do podszywajšcej się ofiary serwera smtp

sposób jest bardzo prosty, otóz:
1.klikamy - MENU START -> URUCHOM -> ( piszemy ) telnet
/1 otwiera się konsola. teraz tak: zakładajšc , że koleœ pod którego chcesz się podszyć ma skrzynkę na onet.pl, wklepujesz w konsolę taki cišg znaków...
2.wklepujemy - set local_echo
open smtp.poczta.onet.pl 25
/2 po chwili powinien się pokazać komunikat, który informuje o rodzaju serwera smtp itd. jeœli komunikat nie pojawił sie proponuje powtórzyc próbę.
3.wklepujemy - helo osama (enter)
mail from: [email protected] (ent)
rcpt to: [email protected] (ent)
data (ent)
tutaj wpisujemy tresc wiadomosci, uwaga!!! nie wolno uzywac polskich znakow, nie dziala tez backspace, jezeli tresc wiadomosc jest pelna naciskamy enter aby przejsc do nowego wiersza
. (ent)
/3 powinien pojawic sie komunikat o pomyslnie zakocznonej operacji wysylania wiadomosci

oczywiœcie w/w sposób jest jak najbardziej uproszczony, poczta nie zawiera tematu, załšcznika i żadnej niespodzianki
<


czesc
 
Do góry Bottom