pomóżcie mi chce sie dowiedzieć cos o hakerstwie

lukasz4105

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 8, 2006
Posty
1
hej prosze piszcie do mnie na gg 5892386 chce sie dowiedzieć o hakerstwie ma kilak programów ale nie cha mi chodzić
nie wiem czemu
 

astRX

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2005
Posty
188
<div class='quotetop'>CYTAT("lukasz4105")</div>
hej prosze piszcie do mnie na gg 5892386 chce sie dowiedzieć o hakerstwie ma kilak programów ale nie cha mi chodzić
nie wiem czemu[/b]

...o fak
<
:D:D

Czego ty chcesz? Nawet nie podałeś o co ci chodzi, o jakie programy. Jeśli zaczynasz od takich postów to lepiej sobie z "hakerstwem" daruj, widać że nie chcesz nawet się niczego nauczyć tylko an gotowce czekasz. Mało ci tematów na forum?? Za 10 min ten post pewnie będzie już usunięty...
 

Kobeer

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2004
Posty
104
Moje gg 2027278 chce zostac Hackerem tak jak wy piszecie od czego zaczac! Bo ja to lama jestem i nie znam sie na lamerskich programach PLISSSSSSSS
 

brocha17

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2005
Posty
23
Poczytaj troche o Trojanach, Keyloggerach, Wirusach itd. sprubuje używać trojanów napoczątek na swoim kompie (przy czym pamiętaj serwer instalujesz ofierze a klient to Ty bądź Twój panel administracyjny), zainstalój dobrego antyvira (polecam kacpersky- ego) i skanuj całego kompa po ukończeniu każdej "próby wtargnięcia na własnego kompa". Jak zaczaisz mniejwiecej jak to działa to sprubój zacząć zabawe z programowaniem! Moja rada: nieśpiesz sie z nauką, wszystko analizuj po 5 razy a posty typu
hej prosze piszcie do mnie na gg 5892386 chce sie dowiedzieć o hakerstwie ma kilak programów ale nie cha mi chodzić
nie wiem czemu[/b]
niesą mile widziane- lepiej zrób tak jak ja- przez kilka pierwszych tygodni śledź wszystkie tematy i staraj sie niezadawać zbędnych pytań tylko wyszukiwać odpowiedzi na forum;)
 
Do góry Bottom