Pomóżcie mi zniszczyć serwer RO.....

jijio

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2006
Posty
1
Witam. NIgdy wcześniej nie hackowałem. Jestem na tej stronie z jednego powodu. Mojego kolegi. Był normalnym człowiekiem do czasu, kiedy zaczął grać w RO... Od tamtego czasu w ogóle się nie odzywa, a jeżeli już, to gada tylko o RO - ile wyexpił etc.
Wszystko byłoby ok, gdyby nie jego chora fascynacja tą grą - ja rozumiem, pograć dla relaksu... Ale dla niego to całe życie. O mało co nie zdał 1 liceum... PRZEZ RO.

Moja prośba jest następująca: czy ktoś z Was - 1337 hackerów, crackerów etc. mógłby mi pomóc zniszczyć serwer KDR? www.kdr.prv.pl - to stronka serwera.

Jeżeli proszę o za dużo, to przynajmniej proszę mi pomóc w zniszczeniu jego konta.
Zmienić mu hasło, albo usunąc mu konta.

Proszę mnie nie flamować za tą n00bowską prośbe, ale jestem zdesperowany. Chłopak nie myśli o dziewczynach, o życiu, o nauce, tylko o tym, żeby narżnąć się w sobotę i wyexpić Preista....

Proszę o pomoc...
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by jijio
Jestem na tej stronie z jednego powodu. Mojego kolegi. Był normalnym człowiekiem do czasu, kiedy zaczął grać w RO... Od tamtego czasu w ogóle się nie odzywa, a jeżeli już, to gada tylko o RO - ile wyexpił etc.

czy ktoś z Was mógłby mi pomóc zniszczyć serwer KDR? www.kdr.prv.pl - to stronka serwera.
A jak mam kolege alkoholika i chce, żeby nie pił to mam wszystkie browary polskie zniszczyć?! I nie myśl, że uwierzymy w Twoje durne historyjki.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Mo4x nie
<

Zrób DDoS - umów się z kumplami i wypij wszystkie piwa na świecie xP
 
Do góry Bottom