Pomoc na tym forum

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Moja odpowiedz zniknela nie wiem dlaczego ,ale na szczescie mam kopie
<


Ankieta bez sensu bo zamalo punktow. (co nie znaczy ze zla poprsotu zle wykonana)
Pomagac w wlamaniu Co to wogole robi w ankiecie
Ja moge pomoc ,ale jak widze ze koles chce tylko wykrasc login , haslo , ukrasc czyjes konto , zniszczyc cos to takiemu nie pomoge.Sa ludzie ktorzy wejda na forum i chca sie wlamac na server i takich trzeba wysmiac ,a nie odpowiadac na ich posty bo co mu po tym ze dasz mu link do jakiegos artykulu jak on mysli ze moze sie nauczyc hackowac w godzine i ty mozesz go mozesz tego nauczyc :/ i takich ludzi nic po za wlamaniem i kradzieza nie obchodzi. Moge i chce pomagac ludzia dla ktorych trojan to nie nazedzie do niszczenia i kradziezy ,a program ktory wykorzystuje bledy programistow tak samo jak explolity.
Tacy ludzie pytaja sie jak to dziala ,a nie jak tym cos popsuc. Niektore osoby z ktorymi rozmawialem na gg nawet zaczely sie uczyc programowania lub instaluja linux'a zeby sie pod uczyc.

Moze napisalem jakies bzdury ale Tibi haxiora mowie NIE[/b]
ps. Ten ktos kto usuwa moje posty niech mi napisze pw dlaczego :/
 

FireR

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 9, 2004
Posty
6
hehe fajnie nie hehe
<
a mozna pomoc a pozniej mu zaszkodzic albo odwrotnie hehe
smile.gif
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
Originally posted by FireR
hehe fajnie nie hehe
<
a mozna pomoc a pozniej mu zaszkodzic albo odwrotnie hehe
smile.gif
hehe nie hehe.. swietne nabijanie postow :/ ludzie jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia to sie nie udzielajcie ..
 

Destro86

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2006
Posty
11
Originally posted by FireR
patology co Ty wiesz o zabijaniu nie o posty chodzi w tym wszystki Pozdro

a co maja twoje wypowiedzi wspolnego z tematem ? :whoeva:

ja wybralem 1 opcje :whoeva: (gdybym mogl to bym wybral jeszcze 2
<
)
jesli potrafie to pomoge ;P
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Zrobiłem tą ankietę, aby dowiedzieć się czegoś o was. No i w pewnym sensie tak się stało. Powiem co ja wolę. Może bezie to podobne trochę do posty FDJ'a. Jeśli chodzi o pomoc we włamywaniu. To takie posty po prostu zlewam. Czasem zdarzy mi się je głupio skomentować. Jeśli dotyczą tematu nielubianego tylu włamanie na GG/Tibia/Mail to z powodu regulaminu wiadomo...

Natomiast lubię pomagać w dziale security. Może nie wiem jeszcze za dużo ale to co robię, to bardzo lubię się dzielić swoją wiedzą. Jeśli potrafię komuś pomóc jako ofierze, to mam dodatkową satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.

Co do wyśmiewania, to jak widzę głupie pytanie, to czasem nie mogę się powstrzymać.
smile.gif
Podam przykład:
Ostatnio pewna dziewczyna napisała do mnie, że ma problem z zapisaniem czegoś na dyskietce. Mówiła że na niej na 100% jest miejsce na plik jaki chce zapisać, ale system się buntuje. Napisałem że może są pliki ukryte czy coś. Okazało się że miała zabezpieczoną dyskietkę :hahaha: i musiałem jej w punktach podać jak ją odbezpieczyć.
Takie pytania, sprawiają że mój poziom endorfin rośnie
<
.

Czasem zdarza mi sie nic nie robić, ale to tylko dlatego że daje szansę wypowiedzenia się innym, nierzadko bardziej się znającym.

Jednak najczęściej wybieram opcję pomocy poszkodowanym...
_________________

bassfan.gif

 
Do góry Bottom