Pomoc, podsłuch gg.

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Nowe GG ma szyfrowanie wiadomosci, wiec chyba dostaniesz krzaki niz wiadomosc ;]
 

strzalkov

Użytkownik
Dołączył
Marzec 26, 2010
Posty
5
Chyba że znasz hasło osoby która chcesz podsłuchać... wtedy taka funkcja jest dostępna w GG (czyt. multilogowanie) ;P
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Albo jeśli ma starą wersje gg, ale z tego co mi wiadomo kanar123 najlepszą opcje już podał :)
 

adioo

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 4, 2010
Posty
3
witam
mam takie pytanko.
jest taka mozliwosc zebym widzial rozmowe kogos na gg jak rozmawia z kims innym?
mam login i pasy i jak wejde na gg to widze tylko jak ktos pisze na ten nr ale nie widze co ta osoba z tego nr pisze. czy jest mozliwosc pelnego podgladu?
dodam ze osoba popodgladana ma gg na komurce a ja na kompie widze tylko wiadomosci co dochodza na tamten numer, ale ccial bym wiedziec co tez ta osoba pisze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Ten "blad?" jest w protokole gg, a nie w samym kliencie, wiec chyba i ze starszymi klientami bedzie dzialalo to multilogowanie ;d
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
It's not a bug it's a feature.
Multilogowanie działa w starszych klientach, ale nie widać wtedy wiadomości wysłanych z naszego numeru z innego komunikatora. W nowszej wersji widać zarówno to co otrzymujemy jak i to co piszemy na innym PC.
 

strzalkov

Użytkownik
Dołączył
Marzec 26, 2010
Posty
5
No działa ze wszystkimi, ale z tego co wiem, tylko najnowsze wersje GG posiadają synchronizacje statu/opisu, oraz podgląd wiadomości obu stron. W WTW mamy jeszcze możliwość podglądu ile klientów jest podłączonych pod jeden numer (ip, klient, data i takie tam).
 

adioo

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 4, 2010
Posty
3
a da rade jakoś zrobić żeby osobie na telefonie nie wyświetlał się komunikat ze ktoś już jest na jego gadu?
 

szefu666

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2010
Posty
1
szybszym sposobem jest postawienie jakiegoś sniffera na lanie i po prostu nasłuchiwanie jakie to pakiety krążą po sieci :D ale również słyszałem że gg ma kodowanie lecz czy to prawda tego już nie wiem bo w ostatnich kilku miesięcy nie widziałem potrzeby aby prowadzić podsłuch ;)
A wracając do tematu keyloggera to nie wszystko wyłapiesz bo nie będziesz wiedzieć kiedy dana osoba pisze na gg, pisze emaila czy szuka czegoś na necie ;)
Keyloggery są raczej przydatne gdy chcesz zdobyć czyjeś hasło
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Tak teraz gg ma SSL ...
A uchwyt aktualnego okna z połączonym pobieraniem godziny ? Można podczepić pod keya...
 
Do góry Bottom