pomoc przy programie

A

Adramelech

Gość
czesc
ostatnio wpadl w moje lapki program Snort i Logsurfer i mam problem zwlaszcza co do tego pierwszego.Czy ktos z was go uzywa i jesli tak to czy zna jakis dobry link gdzie w miare po ludzku bylaby pokazana konfiguracja tego programu?od razu mowie ze www.snort.org mi nie pomoglo
 
B

b4d4ss

Gość
no to cinko z toba na snort.org masz cala dokumentacje, czytaj README i ucz sie ;] proste nie ?
 
A

Adramelech

Gość
aha

dzieki qrwa mistrzu za to ze mi to powiedziales,tak przez przypadek dokumentacja na www.snort.org jest uszkodzona,sam nie wiem,bo plik .pdf sie nie laduje przynajmniej u mnie w kompie a jak wreszcie go jakos sciaglem to byl pusty qrwa
wez badas daj spokoj mi z takimi radami bo ciemny qrwa nei jestem i wiem ze trzeba czytac dokumentacje itd. Tak sie sklada ze zawsze sa inne strony co do programow na linuksie i o to mi chodzilo (np do apacha oprocz www.apache.org jest cala kupa roznych stron apache napisana albo bardziej albo mniej przystepnie)
PS
zamiast udawac pieprzonego madrale to lepiej w ogole daj mi spokoj z takimi radami i nic nie mow
 
B

b4d4ss

Gość
stary jak powiesz ze ta dokumentacja jest ch*&owa to hmmmm chyba cos nie tak ...
http://www.snort.org/docs/

a tak na marginesie, u mnie te pdfy, otwieraja sie bardzo ladnie i po sciegnieciu nie jest pusty ;], jak otwierales pod linuxem to moze sciagnij sobie arcobata 5.05 pod line ...
 
B

b4d4ss

Gość
a wogole to tak na marginesie powiedz co ci w tym snorcie nie dziala, sciagnalem nowa wersje i przetestowalem i all u mnie chodzi tak ladnie jak stara wiec nie wydaje mi sie zeby tam byl jakis blad ... najprawdopodobniej cos robisz zle...
 
A

Adramelech

Gość
dopiero potem

dzis rozpoczalem instalacje slacka wiec na razie musze obczaic te dystrybucje,mysle ze za pare dni znowu zaczne kombinowac ze snortem wiec wtedy sie odezwe
Dzieki
 
Do góry Bottom