pomoc w namiarze numeru

kamil1268

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2013
Posty
1
uprzejmie prosze o wszelkie info dotyczace dojscia czyj to numer... bardzo mi na tym zalezy bo napisala do mnie pewna dziewczyna ktora nie chce mi powiedziec kim jest.. a ja to musze wiedziec
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Google, wpisuje w cudzysłowie numer telefonu przykładowo:
"696 969 696"
Jeśli z osoba korespondowałeś możesz spróbować wyszukania charakterystycznych cech pisania przez tą osobę, przykładowo:
"o wszelkie info dotyczace dojscia"
sprawdź wynik, wywala tylko ten post

jeśli trafisz na jakiś email, gg numer czy inne dane to szukasz wpisując przykładowo w googlarkę:
GG "696969"
"[email protected]"
W ten sposób możesz znaleźć jakieś informacje, często prowadzące do profilu jakiegoś portalu społecznościowego. Dalej mozna wyszukiwać na podobnych zasadach inne dane osoby, teksty jej autorstwa, zdjęcia (znając cechy plików fotografii publikowanych przez tą osobę. Wyszukiwanie danych osoby nie polegają na jakimś cudownym oprogramowaniu ale na kreatywnym wykorzystywaniu dostępnych baz danych.
 

Mymra

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2012
Posty
6
Daj mi numer.
Zadzwonię i powiem żeby już do ciebie nie pisała. Po co ma się użerać z kimś kto piszę "pomoc w namiarze numeru".

Pozdrawiam,
Życzliwy
 

synsytium

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2013
Posty
15
Chcesz tak wszystko na tacy podane...poczytaj o doxingu i działaj albo idz na policje i zgłoś numer jako nagabywanie to ci znajdą:)
 
Do góry Bottom