Pomoc

Noobiro

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2007
Posty
18
Operacje na plikach - mam przygotowac krotkie przemowienie na ten temat (z pomoca skrotow)

Prosze mi pomoc

Operacje ktore znam

Kopiowanie , wycinanie , przenoszenie , wklejanie, kasowanie - sa jakies inne ?? (Potrzebuje to referowac conajmniej 20 minut)

Jezeli znacie jakies inne operacje- prosze napiszcie jak najwiecej na ich temat i na temat tych wyzej, bo ja znam same skroty ale nie wiem jak zreferowac to tak aby zajelo ponad 20 minut
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Możesz się rozgadać o połączeniu z ftp
smile.gif
Jak to masz na infe to zacznij gadać co to ftp atrybuty plików itd
smile.gif
) O kompresji pliku też coś dodaj rodzaje kompresji jakość itp.
smile.gif
Możesz też dodać coś o opcji szukaj ^^
 

Noobiro

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2007
Posty
18
Jestem na profilu informatycznym w liceum profilowanym u nas nauczyciel dal nam konkretne tematy .. Mi dal operacje na plikach za pomoca total commandera.
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
No to tak jak pisałem na wstępie możesz napisać lub powiedzieć o kopiowaniu wycinaniu przenoszeniu zmianie nazwy plików. Potem możesz dodać że total commander daje możliwość połączenia się z serwerem FTP i wysłania na niego wybranych plików. Można nim też zmienić atrybuty tych plików (Chmody) wtedy możesz powiedzieć lub napisać np. że chmod 777 daje uprawnienia wszystkim do zapisu odczytu itd. Myśle że o ftp możesz się swobodnie rozpisać bo większość totala commandera używa tylko do jako klijenta ftp ^^
 

Noobiro

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2007
Posty
18
czy sa w internecie jakies poradniki dotyczace operacji na plikach ?? Bo o ftp nie moge mu powiedziec, wiem ze jest cos takiego ze znaczasz ze chcesz przeniesc pliki zalozmy .doc do jakiegos folderu, ale nie wiem jak to zrobic i jest jeszcze troche innych operacji
 
Do góry Bottom