POMOCY!!! jak odblokowac zewnetrzny adres ip

brenas

Użytkownik
Dołączył
Maj 3, 2006
Posty
2
mieszkam w irlandii i od niedawna testuje to co tu sie nazywa Clearwire czyli internet porzez gniazdko elektryczne.Jest to tanie i szybkie rozwiazanie,ale moj problem polega na tym,ze juz po 5 gb sciagnietych plików najprawdopodobniej admin blokuje mi moje ip,poniewaz net strasznie spowalnia(cos ok 5kb/s) a wiec stronki laduja sie bardzo woooolno a co za tym idzie mozna pomarzyc o jakimkolwiek sciaganiu plikow filmowych lub innych.czy jest jakis realny sposob na odblokowanie tego stanu rzeczy a tym samym zrobienie w baloona mojego nieuczciwego admina.prosze o fachowa porade dziekuwa!!!! :gra:
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Czyli masz limit transferu, tak jak w polskiej neostradzie. Mozesz sprobowac spoofing ale nie wiem jakie mogo byc tego efekty w takiej sieci.
 

brenas

Użytkownik
Dołączył
Maj 3, 2006
Posty
2
tak mam limit transferów,ale z umowy internetowej wynika ze moge sciagnac 10gb/m-c,korzystałem z tego jednak juz po ok 5 gb blokuja mi neta i zostaje tylko przegladanie stron a i te laduja sie zbyt wolno.dzieki za rade postaram sie sprawdzic narka

[ Dodano: 04-05-2006, 07:21 ]
prosba taka jest bo na chwile obecna net mi tak zwalnia ze ciezko cokolwiek znalezc bylbym wdzieczny za pomoc ,jezeli jest jakis dobry soft pod winde do spoofingu to gdzie go szukac.z gory dziekuje!!!!!!
 
Do góry Bottom