Pomocy!!! Stukach

LosKtos

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 14, 2003
Posty
2
Mam problem ze Stukach. Szukalem odpowiedzi na forum ale nie znalazlem
<


Uruchomilem porgram na komputerze ofiary i wszytko niby dziala oki
ale w mailach ktore przychodza nie ma nic napisane tylko:

-------------------------
Windows user : XXX
Message number : 0010

The End.
-------------------------
Nie wiem pod Win98 wszytko dziala bo sprawdzalem ale ofiara ma Windowsa ME czy ktos wie co mozna z tym zrobic?
 

Pawlo18

Użytkownik
Dołączył
Marzec 20, 2003
Posty
18
Nie wiem czemu ale nic mi na e-maile nie przychodzi juz czekam 2 tydzień .Ustawiłem go dobrze w opcjach advanhed tylko liczbe lini tekstów zmieniłem na miejszą.
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Ja tez mialem podobne problemy, tzn przychodzily puste maila. Potem wyslalem inaczej skonfigurowany server i bylo oki. Probujcie z roznymi ustawieniami. Mi za 2 razem sie udalo =]
 

ventix

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
39
Ja tez mam podobny problem przychodza mi puste maile. Napisz co zrobiles ze ci działa. Najlepiej wszystkie ustawienia. Mam nadzieje za skukach dziala pod win2000.
 

redF

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2003
Posty
9
Tez jestem bardzo ciekawy jak skonfigurowałeś stukacha.I jeszcze jedno pytanko-Czy skrzynka poczt. ma jakieś znaczenie(chodzi mi o to,czy interia,onet,wp itd...mają wpływ na sposób działania stukacha? :?:
 

morghul^

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2003
Posty
2
No ja tez mam dziwne zachowanie stukacha. U mnei na początku wysłał dwa pusta maile a potem wszytko działało normalnie. U ofiary
<
nei wysłał żadnego z tekstem. Nie wiem tylko czemu... wysyła puste maile ponumerowane. Ofiara ma XP.
Maile wygladają jak napisał LosKtos.
 

redF

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2003
Posty
9
Na XP przysyła puste:pod Win'98 wysyła-tylko z NUM Lockiem coś dziwnie.
Dlaczego nie działa pod XP ?Odpowiedzcie kto wie??? :?: :?:
 

SZoPer

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2003
Posty
36
Dokladnie: pod XP wysyla puste (chociaz moze zle go skonfigurowalem, ale nie wydaje mi sie), natomiast wyslalem gosciowi na w98 i piknie wszystko wysyla:p
 

deluge

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2003
Posty
5
Moze program trzeba od nowa skompilowac pod WinXP albo cos w zrodlach zmienic aby poprawnie dzialal pod tym systemem??? ( od razu mowie, ze niewiele na programowaniu sie znam ) Moze ktos tutaj sie tego podejmie???
 

Shawoo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2002
Posty
34
co do wysyłania pustych maili(nie jestem pewien) to spróbójcie odznaczyc w opcjach advanced odznaczyc opcje:And at least once per day(send mail on each startup)
 

deluge

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2003
Posty
5
Problem chyba w tym, ze Stukach nie tylko nie wysyla ale nawet tego nigdzie nie zapisuje w WinXP. Sprawdzalem i w rejestrze nie moglem sie doszukac wartosci "xx_Data" mimo, ze byly inne, ktore stworzyl: "xx_HookHandle, xx_Counter, xx_NumberOfLines". Ktos kto sie zna na C++ moze przejzy zrodla i dojdzie, czemu tak jest w XP. A jesli nie, to moze ktos poda mi nazwe podobnego keylogger-a do Stukach, wazne zeby mozna bylo go najpierw skonfigurowac a pozniej podeslac komus no i oczywiscie musi sie ukrywac w systemie i co jakis czas mail-e wysylac i najwazniejsze musi poprawnie pracowac pod XP. A czy znacie jeszcze jakies trojany, ktore takze w tym systemie sie nie wykladaja? Z gory dziekuje za wszelka pomoc i pozdrawiam!
 

Ralfi

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2002
Posty
1
Witam!
może ktoś potrafi przerobić tak stukacha aby stał się nie wykrywalny przez AV? A może ktoś już coś takiego ma i zechce się podzielic?
A tak nawiasam mówiąc to czy to jest dużo roboty z taką przeróbką?
Pozdrawiam!
 

Tzahi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2003
Posty
2
witam !
a gdzie stukach tymczasowo zapisuje loga ??
mi stukach nie wysyla zadnych maili wiec se je bede sam bral 8)
 
Do góry Bottom