pomużcie bo mam problem z z grą runescape ;/

slajner15

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2009
Posty
2
ej no mam problem brat poprosił mnie o konto w grze runescape wie ktoś jak w tej grze chakowąc postacie??? prosze o szybką odpowiedź
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Widze jestes za mlody, aby chakowąc konta innym chakerou. Jak cie brat prosil o konto to dlaczego nie odmowiles?
smile.gif

Księga polskich slowek w lape i sie Edukuj!
Nie bede ci jezdzil po ambicji bo mnie jeszcze zbijesz lub napadniesz.

PS. I skoncz najpierw zerowke lub klase 3 podstawowa i napisz.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Witam.
1. Ciekawy temat.
2. KangurX się kiedyś runescape zajmował, więc jeśli go przekonasz na GG/PW to napewno Ci pomoże.
Tylko proś do skutku bo On jest nieśmiały.

// edit
ej no mam problem brat poprosił mnie o konto w grze runescape wie ktoś jak w tej grze chakowąc postacie??? prosze o szybką odpowiedź.[/b]
1. Niezaczynaj zdania od 'ej' bo to jest brak kultury i hamstwo.
2. Nie masz problemu tyko Twój brat go ma. Jak brat chce to niech sam załatwi a nie wysyła gorszego brata. Popatrz na siebie... Tak upadłeś, że waflujesz bratu, który jest takim leniem i cieciem, iż nie umie poczytać, nauczyć się czy nawet napisać tu na forum tylko wysyła Ciebie. Pewnie mama kocha Jego bardziej od Ciebie i chciałeś się wkupić w Jego łaski, bądź chcesz żeby Cię zauważał i chcesz mu zCHackowĄc konto na runescape.
3. Odwiedź parę stron.
LINK
LINK 2
LINK 3
I przyjmij do wiadomości, że sposobów na 'hacking' jest do holery albo i więcej. To kosmos.


Pozdrawiam,
discovery
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Ekhm, eeeeeeee..iiiiiii... No tak myślę że nie skomentuję

BTW: Można by zmienić nazwę przyklejonego "Tibia - w walce z nią" na "Dla wszystkich którzy grają w MMO".
 
Do góry Bottom