Portal lub phpBB3

Status
Zamknięty.

Brosper

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2007
Posty
10
Czy zostanie kiedyś otwarty portal to na phpBB by przemo jest taka możliwość. Czy zamiast tego nie będzie lepiej przenieść się na phpBB3. Trzeba iść z czasem a na forum o tematyce informatycznej i haxiorskiej to by się przydało. I przy okazji nowy design forum.
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
A po co?

A nowy deasing był niedawno logo jest ruchome ;D
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
E...tam, jest ok.

Ja za takimi akurat zmianami nie jestem
<
 

Brosper

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2007
Posty
10
oki może bez tej zmiany na phpBB3 ale przynajmniej uruchomić portal. Na nim były by publikowane jakieś arty. Odpowiedzi na najgłupsze pytania. Był by dział download z programami z forum. A najważniejsze to były by newsy związane z hakerstwem i tym podobnym.
 

hades666

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2007
Posty
24
właśnie takie zmiany jak zaproponowałeś mnie wk***
teraz jest bardzo funkcjonalnie i wogole
na o2.pl zrobili niedawno jakos new strone to cala przegladarka mi muli a bylo tak dobrze ..
wg. mnie to najwazniejsza jest funkcjonalnosc i dzialanie a takie niepotrzebne upiększanie i bajerowanie tylko zwalnia ...
 

Brosper

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2007
Posty
10
ja cię rozumiem ale bez przekleństw. Wiem że ma być funkcjonalnie ale powinno być według mnie bardziej profesjonalniej. Ale jak wam nie pasuje to nie. Dalej będą pytania o tibię itp. Jak chcecie możecie usunąć topic. :whoeva:
 

Puhstyk

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2007
Posty
10
Lepiej nie wprowadzać phpBB3, gdyż jak wiadomo jest to wersja niestabilna, mogą zostać wykryte niedługo błędy krytyczne, które będą pozwalały na np. wyciągnięcie hashy z bazy danych. Tak więc - phpBB3 mówię stanowcze NIE. Ponadto obciąża ona bardziej bazę danych. Co do nowego design - myślę, że jest zbędny.
 

Puhstyk

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2007
Posty
10
Po co portal, skoro przygotowywana jest nowa strona?
To znaczy, ekhm, miała być już jakiś.. rok temu.
<
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
A moze miala byc, a moze nie miala byc, gadanie i tyle nie prowadzace do niczego.

Jak ma byc to bedzie a jak nie to nie bedzie, a jak bedzie to fajnie, a jak nie to trudno, a w koncu i tak wszystko nie od nas zalezy tylko od najwyzszego tutaj, ktory chyba (tak mi sie wydaje przynajmniej) przeglada tematy w tym dziale i wie jak wszyscy czekaja na strone.
Zamykam, bo z tego sie zacznie robic temat rzeka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom