Poruszane tematy

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Piszcie tutaj o czym chcielibyscie sie dowiedziec. Windows to nie tylko Bill i bledy oraz Win API - to takze swietny OS (NT) oferujacy programista niesamowite mozliwosci! - czy znasz je wszystkie? Byc moze juz kiedys zadawaliscie sobie lub innym jakies pytania czy jest mozliwe... a jak to zrobic - i nie znalezliscie odpowiedzi na nie? Moze zdarza wam sie przeczytac gdzies o czyms i uwazacie to za interesujace lecz nie mozecie ogarnac tej wiedzy? Dobrz trafiliscie - tu mozecie pytac o rzeczy trudne, zaawansowane i ciekawe zwiazane z programowaniem pod Windows. Mam nadzieje, ze wspolnie poglebimy nasza wiedze.

Czekam na Wasze propozycje.

pozdrawiam
fl3a
 

cron.pl

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2004
Posty
8
Masz racie ze święty os NT daje niesamowite możliwości!!!
Więc mam pytanie, co do usługi net wiersza poleceń
Jak nam daje możliwość montowania dysków sieciowych to czy sobie mogę podmontowac napszykłat jakiś dysk kogoś i cos tam wrzucić a mianowicie jakiś mały skrypcik, który by zalewał cało sieć LAN jakimiś bzdurnymi komunikatami a następnie odmontowac ten dysk?.
I jakoś go tam otpalic 
To czy da się ukryć w posłańcu skąd wyszła wiadomość

I tak mam pytanie jeszcze do pinga czy da się jakoś zwiększyć parametrze –r maksymalna ilość rejestracji kolejnych hop
 

Kibelton

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2007
Posty
2
Napisałem posta i nie moge go znaleźdź!Jestem dzisiaj jakiś przybity ale tam...Nie umiem sie zdecydować jakiego konika ściągnąć aby można by go dobrze skonfigurować pod windowsXP? :glupek2:
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Originally posted by Kibelton+--><div class='quotetop'>CYTAT(Kibelton)</div>
Napisałem posta i nie moge go znaleźdź![/b]

Widocznie byl taki glupi ze zostal usuniety ... :whoeva:


<!--QuoteBegin-Kibelton

Jestem dzisiaj jakiś przybity ale tam...

No nie wiem czy tylko dzisiaj...
 
Do góry Bottom