Poszukiwany Kod źródłowy Mario & Luigi [pascal]

bi-tek

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2008
Posty
26
Witam. Poszukuje kodu źródłoweg do Mario & Luigi jest to klon konsolówki z 1994r na komputery klasy 486 z 25 MHz procesory. Gra jest napisana w Turbo Pascalu 7.0

Kilka screenów

mariostartup.png


mario-and-luigi-screenshot.png


mario.jpg
 
Ostatnia edycja:

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Witam. Poszukuje kodu źródłoweg
Cóż mi pozostaje? Życzę powodzenia.
Jeśli posiadasz exe-ca to zawsze da się uzyskać kod przez dissassemblerację, aczkolwiek umowa licencyjna może na to nie pozwalać.
Edit:
Nie zauważyłem, że szukasz w Pascalu. To pojawia się pytanie. Skąd wiesz, że jest taki kod w Pascalu?
PS
Wstawiłeś 2 takie same zdjęcia.
 
Ostatnia edycja:

bi-tek

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2008
Posty
26
http://chomikuj.pl/Kiziorr/Programy/Mini+Gry [ tutaj się znajdue gra]

Skąd wiem że gra jest w Pascalu ? Gdzieś znalazłem filmik na YT który poprawia buga znalezionego w 4 Levelu który uniemożliwił przejście gry dalej. Jak się okazało później ktoś usunął jeden element który blokował przejście dalej i na końcu pisze... The END. Po prostu autor umieścił to bo mu się chyba dalej nie chcało pisać nowych poziomów. I właśnie tam było napisane że jest to kod w pascalu.

PS. Tak nawiasem czemu posty wyświetlają mi się od najnowszego do najstarszego a nie tak jak na innych forach i jak kiedyś tutaj było że pierwszy post na pierwszej stronie to najstarzy ?
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
PS. Tak nawiasem czemu posty wyświetlają mi się od najnowszego do najstarszego a nie tak jak na innych forach i jak kiedyś tutaj było że pierwszy post na pierwszej stronie to najstarzy ?
Zmieniłeś w opcjach. Ja widzę od najstarszego (Tytułowego) do najnowszego [ten na dole].
 
Do góry Bottom