Poszukuje Keyloggera z pewną opcją.

AceHood

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 20, 2013
Posty
1
Siemka.

Szukam, a raczej proszę was o dostarczenie takiego keyloggera, którego:

-Wyślę spakowanego Win Rarem, jako plik który będzie tak naprawde przekierowywał do innego pliku który osoba która go posiada ma na komputerze, żeby ułatwić keyloggerowi odnalezienie tego pliku np żeby go się instalowało tam czy coś, wypakowany będzie do tego folderu, w którym potrzebny plik jest

(Czyli że powiedzmy wrzucam to do folderu z grą bo ma to być hack, który włącza i keyloggera i okno gry, następnie osoba wpisuje hasło i login a ja je dostaje na maila )
Chodzi o to żeby włączał on i siebie i grę, każdy będzie chciał sprawdzić i nic nie podejrzewając zaloguje się.

Myślę że coś się znajdzie :) Pozdrawiam ^^
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Opisałeś to tak, jakbyś nie znał języka polskiego, albo bynajmniej nie potrafił składać normalnych zdań.

Wracając do tematu, mogę zaoferować Ci sprzedaż keylogger'a mojego autorstwa: http://hermes-keylogger.p.ht/. Wykrywalność 0/35, wysyła zrzuty ekranu + czytelny kolorowy format logów, wyłapuje wklejany tekst, uruchamia się wraz z systemem. Dodatkowo umożliwiam łączenie go z innymi plikami, może to być gra tak jak napisałeś.
 
Do góry Bottom