Potrzebuje pomocy na E-mail wp

De0wski

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2013
Posty
3
Mam do was taką sprawę iż konto mi ukradli na wp.pl wiem że są te sposoby na telefon itp tylko że konto założyłem w 2008 może 2009 nie pamiętam i ja nic nie pamiętam o podpowiedzi i numer już i tak mam inny aa mi to konto jest w **** potrzebne. Wiem że to moja wina i nic nie możesz zrobić ale **** wtedy byłem gówniarzem gimbusem i chu**m ale może znasz kogoś kto może mi pomóc mam tam coś na co straciłem kilka lat no i te kilka lat pójdzie się jebać tak samo mógłbym się pociąć. Stary nawet spróbuj mi pomóc na pewno więcej zrobisz niż ja szukam już cały dzień błagam

dam ci mój e-mail którego już nie mam : [email protected]
jeżeli będziesz chciał hasło spoko podam ci ale spróbuj coś zrobić :<..
 

De0wski

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2013
Posty
3
Tak napisałem ale czytałem kilka takich tematów zawsze pisali ,że nic nie mogą zrobić ale poczekam zobaczę co odpiszą do mnie

Dziękuje za odpowiedz aa jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły zna kogoś to proszę pisać pod tematem lub pw nie chce robić za dużo syfu wiem że macie ważniejsze sprawy.
 

De0wski

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2013
Posty
3
Dobra minęły 2 dni od napisania do nich i tak odpisali że są trzy sposoby ... no to niezły ogar ... teraz do nich zadzwoniłem konto mam tam 5 lat ona do mnie że zada mi kilka pytań no ***** to jest wirtualne konto to nikt nie daje swoich prawdziwych danych pozdro.. później że mam dać Ip na którym się logowałem podaje no dane się nie zgadzają pana odpowiedzi są błędne i się rozłączyła no ku*** może odpowiedzi tak ale ale Ip nie więc o co chodzi.. nie odzyskam konta .... WP tak jest ....

TERAZ PYTANIE DO WAS CZY POMOŻE Z WAS KTOŚ JAK MACIE CZAS NAPRAWDĘ MI NA TYM ZALEŻY AA MAM TAM JESZCZE RZECZY DO SZKOŁY KTÓRE MI SĄ POTRZEBNE.
Dla mnie naprawdę ważna sprawa prosiłbym kogoś o kontakt.
 
Do góry Bottom