Potrzebuje porzadnego bindera!

Chudy'Chudy

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2005
Posty
28
Mam taki problem bo nie moge znalesc Binder ktory laczy instalator z server.exe tak zeby otworzyc instalke a jednoczesnie keyloggera jesli znacie taki Binder to podajcie nazwe i strone na ktorej moge go sciagnac bo ja nie moge znalesc z gory dzieki wam
smile.gif
 

BamBam

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2006
Posty
5
Czym zbindować serwer.exe z .jpg?

Chodzi o to by plik wynikowy nie był instalką a jakims plikiem niby graficznym, po kliknięciu na który może ewentualnie wyskoczyć błąd a wtle zainstaluje się serwer.exe.

Wypróbowałam masę binderów i WSZYSTKIE ładnie zmieniają ikonkę ale TYLKO na moim komputerze, czy jest na to jakis sposób?

Z góry thx za ew.krytykę jak też pomoc.
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
A zmień sobie sam ikonę programem - ResHack -> google.pl (Jest dostępne spolszczenie)
 

BamBam

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2006
Posty
5
A se nie zmienie reshackiem bo to nic nie daje, po umieszczeniu serwera w outlooku widać ikonkę programu wykonywalnego a nie reshackową :?
 

brocha17

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2005
Posty
23
To spakuj plik rarem, w outlooku będzie widać ikonke rara, a na kompie ofiary powinna byc normalna ikona
 

BamBam

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2006
Posty
5
To jest nawet dobry pomysł :)
Spakuje rarem, wyślę sobie i być może w ten sposób sprawdzę jaki będzie końcowy efekt.
Big thx
<
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
<div class='quotetop'>CYTAT("BamBam")</div>
A se nie zmienie reshackiem bo to nic nie daje, po umieszczeniu serwera w outlooku widać ikonkę programu wykonywalnego a nie reshackową :?[/b]

w zasobach masz kilka ikonek (nie zawsze =) ) skasuj wszystkie pozostawiajac tylko swoja :wink:
 

BamBam

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2006
Posty
5
w zasobach masz kilka ikonek (nie zawsze =) ) skasuj wszystkie pozostawiajac tylko swoja :wink:[/quote]




ŚMIESZNE :?
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
moze dla nie ktorych smieszne, bynajmniej ja nie widze nic smiesznego =)
"fakt jest faktem" :wink:
 

mefyoo

Użytkownik
Dołączył
Luty 16, 2005
Posty
4
Czy zmiana ikony aplikacji to szczyt możliwości ?? Dało by się zmienić rozszerzenie ? bo mój kolega sie zczaił że zdjęcie fajnej laski ze szkoły ma rozszerzenie exe !! jak to zrobić ??? po za tym chciał bym żeby to zdjęcie sie jeszcze pokazało ... gg 3479557
 
Do góry Bottom