Powered by phpBB © 2001, 2005

matx132

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2005
Posty
51
Witam mam pytanie czy idzie jakos zlamac hasło na te forum w takiej wersji??

Powered by phpBB Š 2001, 2005 phpBB Group

jest mi to bardzo potrzebne poniewaz chciałbym wiedziec czy idzie jakos wejsc na admina nie koniecznie na PA, lub zmienic zwykłego usera w admina??
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
To pewnego rodzaju zabezpieczenie, osoba nie-w-temacie kierowana zemstą lub chęcią zaszpanowania kumplom wejdzie na pierwszą, lepszą strone z sploitami i... kloc.
 

matx132

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2005
Posty
51
a idzie cos z tym zrobic??
zeby wlamac sie na te forum lub mudz przynjamniej kasowac tematy i zmieniac czyjes posty??
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
nie...
nie bierzcie sie odrazu za oficjalne fora mmorpgow i innych tego typu rzeczy bo gdyby to bylo takie latwe to juz by ktos wpadl przed wami na ten pomysl.
 

thief90

Użytkownik
Dołączył
Listopad 8, 2006
Posty
1
cytuje: wypowiedz Eterial nie...
nie bierzcie sie odrazu za oficjalne fora mmorpgow i innych tego typu rzeczy bo gdyby to bylo takie latwe to juz by ktos wpadl przed wami na ten pomysl.
_________________
FreeBSD user.

Siema ja nie prosze o twoja beznadziejna odpowiedz stwojej strony i o twój zbedny komentarz ja prosze o podanie mi wersji tej strony tak a propo tylko tego mi brakuje zeby z hakowac całe forum i ludzi w którzy graja w ta gre poniewaz firma JOYMAX ta która stworzyła ta gre ma słabe zabezpieczenia np. forum korzysta ze skryptu phpbb . JOYMAX zarabia na tej grze duze ilosci kasy nawet nie da sie opisac jakie bo bardzo duzeeeee :klotnia: prosze ponownie o podanie mi tego czego chce !!! :kreci:
 

mch35

Użytkownik
Dołączył
Listopad 8, 2006
Posty
7
wydaje mi się że jest to najnowsze forum tzn phpbb 2.0.18 A tak apropo jak uda ci sie juz zhackowac to powiedz mi jak to zrobiłes bo tez mam zamiar ahackowac forum w tej wersji.
 
Do góry Bottom