Problem techniczny z Ccobra 1.1

McsiQ

Użytkownik
Dołączył
Marzec 26, 2005
Posty
2
zessalem sobie ccobre 1.1 i podrzucilem plik serwera ofierze (zbindowalem z crackiem do gry programem Alloy Executable Compiler 1.04) ktora ma chyba tylko wlaczonego standardowego fire walla windowsowkiego (xp) zadnych AV, na moich oczach wlaczal cracka z trojanem
<
wracam do domu wlaczam klienta wpisuje poprawnie jego ip (zdobyte przez wtyge pgg) polacz i ... nie mozna ustanowic polaczenia :/ jaka moze byc przyczyna ? tylko cos dziwnego wyszlo bo normalny crack zajmowal 194 kb a serwer ccobry zajmuje 1.22 mb a po zbindowaniu plik zajmuje 660 kb :/ co zle zrobilem ? Pozdro 4 all
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
No moze ustwailes trojana zeby laczyl sie przez port, ktory zostal zamkniety przez tego firewalla. Najlepiej przed taka akcja zeskanowac komputer ofiary i sprawdzic :
1. Czy ma firewalla.
2. Jesli tak to jakie port sa otwarte.

pozdrawiam
 

McsiQ

Użytkownik
Dołączył
Marzec 26, 2005
Posty
2
No tak, ale czy w ccobrze da sie ustawic port pod jakim ma dzialac ? jesli tak to plz o opis jak :] i tu prosba: dajcie jakies linki do takich skanerow aha i ofiara ma neostrade, a ja jestem za NAT'em pozdro
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Nie pamietam juz czy w ccobrze dalo sie ustwaic port ( jesli nie no to masz mase innych trojanow w ktorych sie da ) Nie chce mi sie szukac dla Ciebie linka, ale masz nazwe bardzo dobrego skanera LANguard Network Scanner znajdziesz na google.

ps: skanery sa do lan wiec skoro ofiara ma neo to Ci sie nie przyda
smile.gif

ps2: ale do lanu jest very good.
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
prawie w każdym trojanie da sie ustawić port (a jeśli nie to jest to kiepski trojan) 8)
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by McsiQ
No tak, ale czy w ccobrze da sie ustawic port pod jakim ma dzialac ? jesli tak to plz o opis jak :] i tu prosba: dajcie jakies linki do takich skanerow aha i ofiara ma neostrade, a ja jestem za NAT'em pozdro
Jesli ma neo to nie masz po co uzywac skanera :]. A w kobrze chyba nie mozna zmienic portow ;/.
 
Do góry Bottom