Problem w Visual Studio 2008

jacek--s

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2010
Posty
1
Mój problem polega na tym że:
chce sobie napisać program w Visual Studio 2008 dla firmy w którym bedę uzupełniał pola posługując się tabulatorem do przeskakiwania między poszczególnymi okienkami do wypełniania. Mniej więcej udało mi się to poukładać tak jak to ma wyglądać ale nie potrafię sobie poradzić z dwoma rzeczami , otóż tak , jak widać okno nie jest kompletne , nie mogę go rozciągnąć w dół tak żeby była widoczna cała strona bo puki co to na razie jest to trochę przycięte i nie widać całości , kiedy wpisuję wartości (size 961; 784 taka jest teraz) na np. 961; 900 , to resetuje mi 900 do 784 i w żaden sposób nie potrafię tego rozciągnąć. Generalnie chodzi mi o to by drukarka wydrukowała to w formacie A4 mieszcząc wszystko to co znajduje się w formie.
Drugi problem , nie wiem jak zrobić by wydrukować to właśnie w takiej postaci jak to widać , nie potrafię tego napisać, opierałem się na dostępnych w sieci materiałach, próbowałem postępować dokładnie tak jak jest pokazane na filmikach , ale ciągle mi wywala jakieś błędy , w końcu nic się nie chce skompilować.
Bardzo proszę o szybką pomoc, zależy mi na czasie, bardzo będę wdzięczny jeżeli ktoś napisze mi to do drukowania i powie jak sobie z tym wszystkim poradzić.
Pomóżcie mi proszę jeżeli wiecie jak to zrobić, ja jestem laikiem w tych sprawach , porwałem się na to choć nie wiem za bardzo co i jak.

A to link do spakowanych tych plików w formie zip.

http://www.przeklej.pl/plik/umowa-najmu-samochodu-projekt-7z-0019p8buqbvs2j6

jq7994_Snap_2010.jpg
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Najprościej to ja bym zrobił nieduże okno, poustawiał kontrolki bliżej siebie i wywalił grafiki z okna, one tam nie mają znaczenia. Natomiast jeżeli chodzi o drukowanie to można zrobić szablon w języku HTML, który będzie wypełniany przez program. Gdy aplikacja zapisze na dysk tą wygenerowaną stronę to należy wywołać drukowanie tego dokumentu i gotowe.
Jeżeli jednak chodzi o wykonanie takiego programu za Ciebie, to mogę go wykonać za jakąś symboliczną kwotę i powiedzieć też co i jak.
 
Do góry Bottom