Problem z Autorun.exe

nazgul100

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2007
Posty
21
Witam... Mam problem ze swoim napędem... mam SAMSUNG HD161HJ WriteMaster, i kłopot z odtworzeniem NFS:MW na swoim kompie. Sprawa wygląda tak... Po włożeniu DVD do napędu, (funkcja auto odtwarzania nie działa, nie wiem czemu)*, klikam dwukrotnie na ikonę, a następnie wywala mi error o treści: [autorun.exe] Nie można zlokalizować pliku, bądź plik jest uszkodzony- D:/AutoRunGUI.DLL
Oczywiście jest to bzdura, ponieważ plik jest widoczny w przeglądaniu explorerem płyty. Płyta jest czysta jak łza, prawie bez żadnej ryski. Dla pewności wytarłem ją szmatką- bez efektu. Płyta to oryginał pożyczony od kumpla, a u którego gra chodzi bez problemu (przed pożyczeniem zainstalowaliśmy u niego...). Dla informacji, ta sama płyta jakieś pół roku temu i u mnie działała bez zarzutów. Żeby jeszcze się upewnić że to nie wina płyty, włożyłem pirata którego zrobiła siostra, oczywiście nie zdejmując zabezpieczeń... Gra wtedy instalowała się bez problemu, lecz po włączeniu żądała oryginalnej płyty... teraz wywalał dokładnie ten sam błąd, a zawartość DVD była taka sama.... Co mogę zrobić aby naprawić problem? dzięki z góry... :/
 
Do góry Bottom