Problem z Bindowaniem...

Edmund

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2007
Posty
6
Mam takie pytanie, jaki keylogger jest najlepszy i niezawodny, taki który moge wgrać do pliku exe czy rar ? chodzi mi o coś takiego, pakuje jakieś zdjęcie do pliku rar, wgrywam na to keyloggera tak by był on niewidoczny, wrzucam plik na ftp, kolega sciąga rozpakuje plik i ogląda se zdjęcia, a na mój e-mail przychodzi to co napisał na klawiaturze, jeśli można, to prosze nie kierujcie mnie do strony z wyszukiwarką bo mi to nic nie da, znalazłem kilka podobnych tematów na tym forum, ale bez jasnej odpowiedzi mam nadzieje że traz ktoś udzieli mi co i jak mam zrobić by to wszystko wyszło....
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by Edmund
Mam takie pytanie, jaki keylogger jest najlepszy i niezawodny, taki który moge wgrać do pliku exe czy rar ? chodzi mi o coś takiego, pakuje jakieś zdjęcie do pliku rar, wgrywam na to keyloggera tak by był on niewidoczny, wrzucam plik na ftp, kolega sciąga rozpakuje plik i ogląda se zdjęcia, a na mój e-mail przychodzi to co napisał na klawiaturze, jeśli można, to prosze nie kierujcie mnie do strony z wyszukiwarką bo mi to nic nie da, znalazłem kilka podobnych tematów na tym forum, ale bez jasnej odpowiedzi mam nadzieje że traz ktoś udzieli mi co i jak mam zrobić by to wszystko wyszło....

ehh.. gdyby ci się chciało szukać to byś znalazł. ściągasz binder, wybierasz plik keyloggera i jakiś inny bindujesz pakujesz w .rar dajesz hasło lub nie jeśli tej osobie AV wykrywa.. i git -,-
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
i do znudzenia...
najwyzej moze byc exe, bat, cmd, pif, scr, com
jpg nie da sie gdyz nie jest to plik wykonywalny
 

DavidoRoz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2007
Posty
29
Szukam i szukam więc nie będe szukał... napisze i poczekam

to więc tak chce zbindować Trojana z jakimś zdjęciem
smile.gif

(jaśli to wazne to trojana mam Unjustifer )

I jaki program doradzicie ??
smile.gif
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by DavidoRoz
Szukam i szukam więc nie będe szukał... napisze i poczekam

to więc tak chce zbindować Trojana z jakimś zdjęciem
smile.gif

(jaśli to wazne to trojana mam Unjustifer )

I jaki program doradzicie ??
smile.gif
Żal! fotka + exe = exe nie JPEG
 

DavidoRoz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2007
Posty
29
<jupi> znalazłem 2
-Dropper
-B-Indeo

Tylko którym mam sie bawić?? w B-Indeo mozna robić ikonki a w dropper to sie wkłada pliki i już xD

Który doradzicie??
 

DavidoRoz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2007
Posty
29

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by DavidoRoz
smile.gif
z
<div class='quotetop'>CYTAT
Chyba chodziło Ci o Blinder ^^
-Mam to i to mi sie podoba ale nie wiem jak ikonke zrobić....

B-Indeo a jak mam to to robie sobie fote z trojanem klikam na ten plik który bindowałem i mi wskakuje z tego Pokaze na fotach

Przed naciśnięciem po zbindowaniu
http://img181.imageshack.us/img181/5525/uo0001vf7.jpg

po naciśnięciu po zbindowaniu
http://img411.imageshack.us/img411/7959/uo0002gt9.jpg[/b][/quote]

AWicons pro - robi się na tym ikony bardzo proste w obsłudze.
 

DavidoRoz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2007
Posty
29
Nom prosty jest fajny jest ale mi nie o to chodzi... ja nie chce robić ikon bo na kompie mam ich od ........
smile.gif
) Tylko jak zmienić ikone.Bo zbindowałem pliki programem zBlinder a w tym programie nie da sie odrazu wstawić ikony...

(kurde nie wiem jak to powiedzieć...Jak nikt nie zrozumiał to przedstawie to na fotach
smile.gif
))
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by DavidoRoz
Nom prosty jest fajny jest ale mi nie o to chodzi... ja nie chce robić ikon bo na kompie mam ich od ........
smile.gif
) Tylko jak zmienić ikone.Bo zbindowałem pliki programem zBlinder a w tym programie nie da sie odrazu wstawić ikony...

(kurde nie wiem jak to powiedzieć...Jak nikt nie zrozumiał to przedstawie to na fotach
smile.gif
))

Zmienić ikone? Proszę bardzo, mój zmieniacz ikon :

http://s002.wyslijto.pl/?file_id=16502805125286537382

Mi działa poprawnie, czasami go troche zamula ale tak to działa prawidłowo :]
 

DavidoRoz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2007
Posty
29
Noooo... o to mi chodziło
smile.gif
) Więc zaczynamy zabawę

0wn3r Wielkie dzięki za pomoc i cierpliwość xD:))

Żeby nie robić następnego postu to ten zmienię xD

http://img256.imageshack.us/img256/3922/uo0003vs5.jpg

Teraz tak… jak dodaj fotke naciskam "TAK" jak dodaje Trojana klikam "TAK"
Dobrze robie??

A po drugie jak zmienię ikonę tego zbindowanego pliku programem Own-icOn-chanGer v1.0 to nie chce mi włączyć zdjęcia ani zainstalować Trojan
(jeśli to pomorze to odkryłem ze plik przed zmianą ikony miał ponad 500kb a po zmianie niecałe 100kb)
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
nie
tak samo jak z jpg
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Bindujac 2 pliki zawsze otrzymamy plik wykonywalny (.exe , .scr , itp), wiec nie moza zbindowac do gifa, jpega, czy .avi. Zapamietac raz na zawsze.
 
Do góry Bottom