Problem (z definicjami)

kori666

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 28, 2004
Posty
2
Mam problem od samego kontaktu z exploitami. Konwertuje w bcc55 i zawsze jak chce skonwertowac to jest problem z definicjami tyupi /netinet/in.h albo jakies inne po prostu ich nie mam i nie wiem jak je zdobyc. Może to wina kompilatora :shock: . Moze podacie jakies innstrukcje co do tego bo mam duzo interesujacych mnie exploitow ale nie moge ich skompilowac a i jeszcze w bcc55 ja mam instrukcje to i tak mam bledy typu ilegal chracter "/" :-( .

P.S. ma ktos linka do nauki programowania w delphi?? :] bo nie znalazlem zadnego z opisanym od poacztku nawet z uzyciem kompilatora same amatorskie :/ .

Dzieks za pomoc
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Napisz jaki exploit - konkretnie, najlepiej link. A co do Delphi to zamierzasz pisac exploity pod nim? Jak widzisz ludzie je pisza w C z dodatkiem Asma. Dobrze radze poszukaj C++ a nie Delphi. Jak chcesz programowac znajac tylko jak przciagnac button na forme? Poznaj C++ potem BCB i zycie stanie sie piekne. Ale to tylko moje skromne zdanie. Wybor nalezy do Ciebie!!
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
moim zdaniem c++ to za trudny jezyk na poczatek
<
ale to moje zdanie i
Originally posted by fl3a
Wybor nalezy do Ciebie!!
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Glupotom moim zdaniem jest tez nauka w szkolach Pascala uwazajac go za jezyk edukacyjny. C++ wcale nie jest trodny! Jest jezykiem porzadnym, dajacym programiscie wolna reke i zakladajacym, ze programista nie jest idiotom i wie co robi. C++ jest jezykiem restrykcyjnym, konsekwentnym, etc. A co najwazniejsze dajacym ogromne mozliwosci! Dla porownania VB jest pod tym wzgledem strasznym smietniskiem. Sprobojcie na pierwszy rzut oka rozroznic w VB wywolanie wlasnosci i metody. A z reszta co ja wam bede gadal niby kazdy jezyk jest dobry jak go sie dobrze opanuje. I tez kazdy na poczatku jest trodny. Nie mowcie mi, ze przenoszenie buttonow na forme to programowanie!?
 

mlody_pytacz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2005
Posty
18
Originally posted by fl3a
Glupotom moim zdaniem jest tez nauka w szkolach Pascala uwazajac go za jezyk edukacyjny.

Fakt, nauczanie tego jezyka w szkolach jest pomylka... ale zaden nauczyciel w szkole nie zna nic wiecej jak write i readln z Pascala
<


[...]nie jest idiotom[/b]
nie jest idiotom a moze jest idiotą
<


Nie mowcie mi, ze przenoszenie buttonow na forme to programowanie!?[/b]

Hmm... genralnie jak przcieganiesz same buttony na forme, to masz gowno a nie program. OP w cale nie jest taki zly, zreszta np. Dev C++ to program napisany w Delphi...
smile.gif


Pozdrawiam
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
DV to porazka! Jest darmowy ale tez wolny i strasznie upierdliwy. Wprowadza nowe standardy! ;-) To, ze nauczyciele go uzywaja w szkolach i na uczelniach swiadczy tylko tyle, ze uwazaja uczniow za tempakow! Bo znacznie lepszy i szybszy jest darmowy kompilator borland 5.5 - z wiersza polecen - czego boja sie nauczyciele. Nic nie mam do obiektow sam programuje w BCB. Co do przeciagania komponentow na forme: To przeciez nie jest sztuka wlaczyc podpowiadanie, autouzupelnianie i wyszukiwanie interesujacej nas metody czy wlasnosci dla danego obiektu - zwlaszcza, ze sa tak ponazywane, ze trzeba byc kompletnym laikiem by nie skapowac ich intencji. Powiedz mi czy znasz dobrze Pascala? Bo przeciez Delphi to kolejny krok w Pascalu?! Nie wiem jak w Delphi ale w BCB bez znajomosci C++ nic specjalnego sie nie da zrobic. Same pojecia klas, dziedziczenia, funkcji wirtualnych pochodza z C++ a nie z BCB.
 
Do góry Bottom