Problem z kieszenią do dysku

@rkowiec

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2007
Posty
5
Mam problem z kieszenią do dysku, kombinowałem już z różnymi ustawieniami zlewek i zawsze kiedy włoże dysk do kieszeni komp nie chce sie prawidłowo włączyć. A nie moge otworzyć klapy bo bym miał po gwarancji. Wiecie może na czym polega błąd?
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
może w środku masz podłączony dysk na zworkę MASTER i tą samą taśmą podłączone do kieszeni i na tym dysku też na MASTER, ja też kiedyś miałem problem ze zworkami, podłączyłem wszystko pod oddzielne taśmy i jest GIT
 

@rkowiec

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2007
Posty
5
też tak myślałem, ale jak już pisałem mam zablombowanego kompa, i go nie moge otworzyć
<
 

NeO)

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2007
Posty
7
Tak trzeba przestawić zworke z dodatkowym dyskiem na sleave i git. tasmy nie zmienisz bo tam tez sa plomby nie wiem jak chcesz przestawić zworke bez otwierania kompa ale to juz twoj problem :> najlepiej to idź do sklepu gdzie kupiłes kompa oni Ci to zrobią, raczej za darmo... założa nowe plomby..
 

p3o

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
62
Originally posted by @rkowiec
Mam problem z kieszenią do dysku, kombinowałem już z różnymi ustawieniami zlewek i zawsze kiedy włoże dysk do kieszeni komp nie chce sie prawidłowo włączyć. A nie moge otworzyć klapy bo bym miał po gwarancji. Wiecie może na czym polega błąd?

dysku nie otwieraj bo to grozi awarią
<
 
Do góry Bottom