problem z płytą na xbox

pusty98

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 5, 2012
Posty
14
Witajcie mam niewielki problem z płytą z grą na xbox360.Nie wiem czy to dobry dział ale chyba tak.
Przejdźmy do sedna sprawy: Chodzi o to że płyta stała jakieś 30 minut na słońcu i wygląda na to że się trochę stopiła.
Komputer wyczytuje płytę ale chodzi o to że xbox ma z tym problemy.Czyściłem dokładnie płytę i jest idealnie czysta.
Trochę szkoda bo płyta jest nowa a chciałbym sobie pograć.Dodam że gra to kinect Star Wars (podróbka).
Pytam co da się z tym zrobić a jeśli nic to jak skopiować płytę aby xbox nie miał problemów z jej odczytaniem i użytkowaniem.(jeśli ktoś pyta to nie wójek google nie pomógł)
Ps.Xbox jest odblokowany więc działają podróbki.
 

pusty98

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 5, 2012
Posty
14
problem został rozwiązany.
okazało się że facet ze sklepu źle nagrał płytę
 

adar102

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2012
Posty
3
mam taki problem z konsola, mianowicie kiedy wsadzam plyte do czytnika konsola zabuczy 2 razy, pokreci plyta i koniec, zachowuje sie tak jakby nic w napedzie nie bylo. troche dziwne jest to ze plyte czasem odczyta i moge to poznac po tym ze zabuczy wtedy tylko raz. niestety zdarza sie to coraz rzadziej. konsola to juz dosc stary model, mam ja 4 lata nie pamietam juz dokladnie czy to falcon czy cos innego, kupowalem ja jak jeszcze wersja pro 60gb byla ta najpopularniejsza (no i to jest wlasnie ta).
mozna cos z tym zrobic jakims domowym sposobem? plyta nie jest porysowana, brudna itd. i gra jest zainstalowana na dysku dodatkowo.
 

Tomeczek88

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2013
Posty
5
W necie masz mnóstwo poradników jak wypalać gry na xboxa może poza opcją gdy masz napęd Matsushita/Matshita wtedy to masz shita :S druga kwestia to jeśli masz xboxa podłączonego do internetu i ściągasz aktualizacje do gier to co jakiś czas przeróbka ci znika przez nowy soft na flashu a ten pan co mu buczy może wkładać 20 x płytę aż ruszy mój znajomy tak robił jak mi napęd buczał 2 x to po prostu się "skończył" krotko po gwarancji i po krótkim czasie nawet te 20x włóż i wyjmij nic nie dawały
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom