Problem z płytką

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
przyszła do mnie znajoma z płytką i twierdziła, że nagrała jakieś pliki na płytkę, ale w pracy okazało się że nie wszystkie pliki się nagrały, pomyślałem: może nie zauważyła i wkładam płytkę do napędu, plików nie ma(przynajmniej według niej nie ma wszystkiego), to ona mi mówi żebym do laptopa włożył bo na laptopie nagrywała(myślę co to ma znacznie, zwłaszcza że ma Asusa, a ja Toshibe), a ku mojemu zdziwieniu na płytce pojawiły się nowe pliki i teraz pytanie: czemu na stacjonarnym ich nie widziałem a na laptopie były?
 

cephei

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2007
Posty
33
a czy te wczesniejsze pliki były nagrywane w trybie multisesyjnym? Nagrywałem kiedys płytyke w trybie wielosesyjnym i tych dogranych nie widział. Później jeszcze raz nagrałem i widział te pierwsze a nie widział najnowszych. To jest coś wspólnego chyba z firmware nagrywarki...tak mi ktoś mówił. Zawsze przy nagrywaniu w multisesji jest ostrzeżenie żę moze byc w niektórych odtwarzaczach niewidoczne. Mozna spróbować jakimś programem do odzysku danych z nośników dvd.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
a moze były nagrywane na laptopie z systemem Vista?? bo jezeli nagrywa się prze moj komputer na viscie a ospowiednio się nie ustawi to nie chodzi na starszych systemach. (wiem z doswiadczenia)
smile.gif
 

cephei

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2007
Posty
33
właśnie...jak jest na lapku vista a Ty masz u siebie xp to nie przeczyta tego xp jesli było nagrywane jako aktywny system plików czy jakos tam...domyslnie przy nagrywaniu w systemowym "nagrywaczu" visty jest tak a trzeba dać format zarządzany
 
Do góry Bottom