problem z polaczeniem sie z wifi - prawdopodobnie filtrowanie

hero86

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2010
Posty
1
Pewnego dnia w miejscu gdzie przebywam zaledwie kilka razy w miesiącu znalazłem niezabezpieczoną sieć i przez pewien czas miałem tam neta. Po kilku tygodniach przyjechałem tam znowu i znowu była ta sama NIEZABEZPIECZONA sieć, o tej samej sile sygnału, z tym tylko ze już nie chciało mnie połączyć.
Wykonywana była próba łączenia, po czym w prawym dolnym rogu ekranu pojawiał się komunikat: " NIE MOŻNA SIĘ POŁĄCZYĆ Z PREFEROWANĄ SIECIĄ BEZPRZEWODOWĄ......." i nie podana jest zadna konkretna przyczyna. Dodam ze inne sieci w innych miejscach czyta bez problemu.
Czy przyczyną takiego stanu rzeczy może być fakt ze w miedzy czasie zrobilem formata, i brakuje mi jakiegos sterownika (mam karte Broadcom 802.11n i Win XP pro..) ? albo uzytkownik nagle włączył jakies filtrowanie MAC adresów ? jesli tak to jak to sprawdzić, czy da się to jakos przeskoczyć ?

Jezeli nic nie będę mógł zrobić będę zmuszony kupic tam internet tylko szkoda mi kasy jezeli jestem tam zaledwie 3 - 4 dni w miesiącu. A wydaje mi się ze jezeli ktos nie zabezpiecza sieci to nijako godzi się na jej udostępnianie
 
Do góry Bottom