problem z rozkodowaniem

nokia123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2012
Posty
48
właśnie z kontaktami wywalało mi errora a jak załadowałem też kontakty to ten błąd co na screenie mi wywala, ngg tools też mam ale jak wczytuje archiwum to pisze ze kodowane i nie wiem gdzie hasło wpisać (czy wogle gdzies wpisac)
 

nokia123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2012
Posty
48
nie działa, sprawdzałem, na gg tools i na zwykłym gg po wrzuceniu tych plików, o ile się nie mylę ta metoda działała tylko na starszych wersjach gg.
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Nie możłiwe jeśli podmienisz tylko archiwum i liste kontaktów to nie ma mocnych musisz odczytasz te dane ...wiem bo sam tak robiłem i robie z plikami innych osób. Chyba że twoje GG różni się wersją od GG z którego masz te pliki. Ale jeśli np. twoje GG jest wersji 10 a pliki pochodzą z wersji 10.5 albo na odwrót to nie sprawia to różnicy. Coś źle napewno robisz. Pewnie pliki kopiujesz co C:/ścieżka do GG a powinieneś zrobić to tak: Start/uruchom/(wpisijesz %appdata% ) / klikasz OK otworzy ci się wtedy katalog: Dane amplikacji wchodzi we folder Gadu-Gadu następnie we folder który w nazwie ma twój muner GG odnajdujesz tam swoją liste kontaktów i swoje archiwum wycinasz je i przenosisz na pulpit następnie pliki które chcesz odczytać kopiujesz do tego samego folderu z którego wyciołeś swoje pliki i zamykasz folder . Teraz uruchamiasz GG i gotowe.
 

nokia123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2012
Posty
48
nadal nie działa nie wiem co jest .. :(
zrobiłem wszystko krok po kroku
kontakty są ale jak wybieram archiwum to nic nie ma

bardzo bym prosił o pomoc bardzo mi zależy na odczytaniu tego archiwum.
 
Ostatnia edycja:

kiero1

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2012
Posty
1
Witam,
Mam podobny problem z odkodowaniem hasła. Po zdekodowaniu hasła QMkZfme4u3bVTgCWM+cEhQ== z pliku profilebasic.xml wychodzi ciąg znaków : 40c9197e67b8bb76d54e009633e70485 (program MD decrypter). Próbowałem też innych programów min. Rafała Jelito, niestety bez powodzenia. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Aha jeszcze informacja - parametr IsEncrypted = True, czyli hasło dfo profilu też jest zaszyfrowane. Dodam że mam cały katalog gg ze wszystkimi plikami.

Druga sprawa : uszkodzone archiwum archive.db (mam 20 MB) - pisał o tym "nokia". Pisałem do pomocy technicznej gg - rozkładają ręce, jesli jest uszkodzone to NIC nie można zrobić - tak twierdzą. U mnie się uszkodziło nie wiadomo kiedy i dlaczego, prąd był , wszystko działało i nagle sru - po zawodach :). Próbowałem otworzyć różnymi programami - niestety bez skutku. Założyłem nowy profil i podmieniłem tylko ten plik i plik z kontaktami - kontakty się podmieniły a archiwum nie. Próbowałem też tlenem i nic. Moze ktoś ma jakiś inny pomysł ?

Za wszelkie sugestie wielkie dzięki. Aha gg mam wersję 10,5, Win XP Sp3, a pliki gg pochodzą z kompa na Win 7
Pozdrawiam
 

kucus

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 15, 2012
Posty
3
Zapomniałem hasła do gadu i proszę was o rozkodowanie bo próbuję odzyskać i nie udaje mi się.

Kgf6zK1lmAT5fcI1VcI9IQ==
 
Do góry Bottom