Problem z wrzuceniem wirusa na strone.

Status
Zamknięty.

patyk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
19
Witam. Hackowalem ludzi poprzez pewna strone, da sie wrzucac tam pliki tylko o pewnym rozszerzeniu (zalozmy ze chodzi o pliki mp3). Moj sposob polegal na tym ze pakowalem wirusa winrarem i podczas kompresacji dopisywalem mp3*, w ten sposob powstawal mi wirus o rozszerzeniu mp3*,ktorego moglem wrzucic na stronke dodajac tylko mala notke ze jak komus nie zadziala zeby urzyl winrara itd... Ostatnio jednak nie da sie juz tak robic, podczas uploadu takiego pliku wyskakuje okno, ze plik ma niewlasciwe rozszerzenie. Napewno nie chodzi tu o to ze ma wirusa bo nie da sie wrzucic w ten sposob zadnego pliku, nawet jak nie jest on zarazony.
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by patyk
Ostatnio jednak nie da sie juz tak robic, podczas uploadu takiego pliku wyskakuje okno, ze plik ma niewlasciwe rozszerzenie. Napewno nie chodzi tu o to ze ma wirusa bo nie da sie wrzucic w ten sposob zadnego pliku, nawet jak nie jest on zarazony.

pewnie juz zabronili.
moze sprawdz inne rozszerzenia, np. txt ?
 

patyk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
19
Tam od poczatku dalo sie wrzucac tylko mp3*, to ze zabronili to wiadomo ale jak !? W jaki sposob automatycznie wykrywaja to, ze tak naprawde to nie jest mp3 ? Rozszerzenie przeciez jest takie jak powinno, wiadomo ze mogliby sprawdzac kazdy plik recznie ale tak nie jest napewno.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
moze antuvirus moze za duzy plik i nie mozesz wrzucic ,a moze nie mozna po prostu wgrywac na server plikow z rozszezeniami .exe .mp3 itp.
sprawdz czy nie zmienili regulaminu
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by patyk
Rozszerzenie przeciez jest takie jak powinno, wiadomo ze mogliby sprawdzac kazdy plik recznie ale tak nie jest napewno.

zeby nie robic wszystkiego recznie to sie pisze programy, wiec....
sprobuj wrzucic 'normalna' empetrojke i zobaczysz co i jak...
 

patyk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
19
Jak wrzucam normalna to dziala, jak wrzucam przerobiony plik niezawierajacy wirusa ale majacy rozszerzenie mp3 to nie dziala, tak samo w przypadku gdy chce wrzucic wirusa o rozszerzeniu mp3.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Wniosek: serwer sprawdza naglowek pliku i na tej podstawie stwierdza czy jest to MP3.
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
Witam!

A może poprostu przypadek i zabronili plików MP3 ? Też tak może byc ;/

Pozdrawiam!
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Otworzyc jakis obrazek w hex, skopiowac naglowek, wkleic (w hex oczywiscie) skopiowany naglowek do swojego pliku. Wtedy serwer powinien zaakceptowac twoje smieci, ale jesli to byl *.EXE to nie bedzie dzialac.
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by D0han
Otworzyc jakis obrazek w hex, skopiowac naglowek, wkleic (w hex oczywiscie) skopiowany naglowek do swojego pliku. Wtedy serwer powinien zaakceptowac twoje smieci, ale jesli to byl *.EXE to nie bedzie dzialac.
Mów mu jeszcze skoro nie kuma co to nagłówekw pliku...

patyk A sprawdzales gdziekolwiek, np wikipedia??
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Chcial zebym mu napisal jak to obejsc, to napisalem. To czy zrozumial czy nie to nie moja sprawa....
 

patyk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
19
Zrobilem. Nie wiem czy dobrze bo sie troche nakombinowalem. Uzylem programu Hex Edit, otworzylem przez niego moj plik no i pojawil sie ten caly kod z cyferkami itd
<
Mozesz mi powiedziec co mam przekopiowac ? co jest w moim kodzie naglowkiem itd ?
ps. jesli trzeba to wkleje tu to wszystko albo zarzuce screenem.
 

patyk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
19
Synku i po co te nerwy :> jak cie denerwuje to forum, albo glupi ludzi tacy jak ja, "gorsi od ciebie" (
smile.gif
) TO WYRZUC KOMPUTER PRZEZ OKNO
Pozdrawiam i dzieki za pomoc, a raczej za uswiadomienie mnie jakiz to jestem niedostkonaly
<
cu :*
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Nie no teraz przegieles, masz szczescie ze mam przed soba monitor a nie twoja twarz.
Nie nazywaj mnie synkiem bo nie jestes moim ojcem sieroto, a nerwy mam teraz a niew poprzednim poscie :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom