Problem ze sterownikami do Ati Radeon Xpress 1200 !!!

Kamil356

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 10, 2007
Posty
4
Witam wszystkich!
Kupiłem sobie niedawno laptopa firmy Fujitsu Siemens AMILO Pa 2510 i miałem wgranego Windowsa Viste Home Premium.Ale na nim nie chodził mi prawie żaden program i postanowiłem sobie wgrać Windows Xp Home Edition SP2.Wszystko się dobrze wgrało poza KARTA GRAFICZNA.
Model karty to Ati Radeon Xpress 1200.Znalazłem takie jedne sterowniki w necie,które się wgrały ale co jakiś czas pokazuje mi się czarny ekran i komputer się zawiesza. Jedyny sposób na poprawne działanie systemu na jakieś 10 min to wyłączenie i włączenie go ponownie. Proszę o jakieś rady bo już nie wiem co mam robić.
pozdro

[ Dodano: 10-12-2007, 20:30 ]
Tylko nie piszcie o sterownikach :
http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst...p/integrated-xp
Bo nie działają.pozdro
 

slasho

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2008
Posty
1
<div class='quotetop'>CYTAT(Kamil356 @ 10.12.2007, 20:29) <{POST_SNAPBACK}></div>
Witam wszystkich!
Kupiłem sobie niedawno laptopa firmy Fujitsu Siemens AMILO Pa 2510 i miałem wgranego Windowsa Viste Home Premium.Ale na nim nie chodził mi prawie żaden program i postanowiłem sobie wgrać Windows Xp Home Edition SP2.Wszystko się dobrze wgrało poza KARTA GRAFICZNA.
Model karty to Ati Radeon Xpress 1200.Znalazłem takie jedne sterowniki w necie,które się wgrały ale co jakiś czas pokazuje mi się czarny ekran i komputer się zawiesza. Jedyny sposób na poprawne działanie systemu na jakieś 10 min to wyłączenie i włączenie go ponownie. Proszę o jakieś rady bo już nie wiem co mam robić.
pozdro

[ Dodano: 10-12-2007, 20:30 ]
Tylko nie piszcie o sterownikach :
http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst...p/integrated-xp
Bo nie działają.pozdro[/b]


na toin.pl znalazlem przydatne stery do tego modelu
 
K

Khalt

Gość
Po przeczytaniu tego post'a na usta nasunęło mi się jedno... a tak właściwie cała seria niecenzuralnych słów.
Mam dla Ciebie kilka rozwiązań:

1. Czy wiesz, że... na płycie DVD załączonej do laptopa masz wszystkie sterowniki?
2. Czy wiesz, że... Google.com nie gryzie?
3. Jak jesteś aż tak leniwy i... po prostu leniwy, to chociaż powiedz mi, który masz procesor ("numerek" procesora mile widziany -_-):
a) AMD Turion64 X2 Mobile Technology;
b) Mobile AMD Sempron;
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Jak nie podziała to kliknij sobie PPM mój komputer -> sprzęt -> menadżer urządzeń
Tam bedziesz miał pytajniki kilnij na nie i poszukaj przycisku aktualizacja sterowników.

Nie korzystaj z witryny (dalej) automatycznie (dalej) itp
 
Do góry Bottom