Program alarmujący o wejściu na daną stronę

m4gnum

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2013
Posty
8
Witam.
Szukam programu (obojętnie pod jaką postacią) który informował by mnie mailowo, gg bądź w jakikolwiek inny sposób, gdy na danym komputerze zostanie wpisana/wykryta dana fraza, bądź gdy zostanie wyświetlona dana strona internetowa, konkretnie chodzi mi o strony *****graficzne. Czy znacie coś takiego?
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Witam, mogę napisać dla Ciebie taki program, jak jesteś zainteresowany/a odezwij się do mnie :) kontakt znajdziesz w sygnaturce.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Witam.
Szukam programu (obojętnie pod jaką postacią) który informował by mnie mailowo, gg bądź w jakikolwiek inny sposób, gdy na danym komputerze zostanie wpisana/wykryta dana fraza, bądź gdy zostanie wyświetlona dana strona internetowa, konkretnie chodzi mi o strony *****graficzne. Czy znacie coś takiego?
Takie coś można napisać dosłownie w kilkadziesiąt minut...
 

m4gnum

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2013
Posty
8
Niestety sam nie jestem (jeszcze) w stanie czegoś podobnego napisać. Korzystam z perfect keyloggera który ową funkcję posiada jednak bardzo często się wysypuje, przeważnie po kilku dniach przestaje wysyłać powiadomienia (logi). Druga sprawa to że informuje on jedynie jeśli wykryje dane wpisane słowo, jeśli strona jest zapisana w historii lub z opcji kopiuj/wklej to niestety jej nie wykryje.
 
Do góry Bottom