[Program] G-Multi Chat.

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
<div align='center'>Witam. Ostatnio napisałem program o nazwie "G-Multi Chat."
Jest to program dzięki któremu postawimy Chata na jakimś numer Gadu-Gadu.

Spod aplikacji można zmieniać opis, wykopywać ludzi, masowo wysyłać wiadomość do użytkowników.

Program jest ogólnie przejrzysty, chyba sobie każdy z nim poradzi.
<


Aha, jeszcze jedno - czasem servery Gadu mogą dać bana za flooding - lecz jak u mnie się tak zdarzyło na Chacie było 11 osób i każda coś pisała biernie.
Najlepiej jak jest około 6-9 osób. Wtedy działa idealnie.

http://hms.ovh.org/gmultichat.php

Zapraszam do oceniania, powiadania co jeszcze, itp. xdd</div>
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
maly fajny projekt xD Już przetestowany, poprawiony, wogóle fajny pomysł i projekt. Działa fajnie łatwy w użyciu, i te cytaty xD 9/10

Pozdrawiam
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
No nie jest źle, nie testowałem ale wygląda fajnie
<


Trzy rzeczy które rzuciły mi się w oczy:
-domyśly opis to [...]//start[...] nie powinno byc [...]++start[...] ??
-zamiast licznych okienek na "komendy dodatkowe" mógłbyś zrobić dynamiczne tworzenie komponentów i buttonik "dodaj komende" xD
-dobrze byłoby gdybyś zrobił zejście do traya luib przynajmniej możliwość minimalizacji xD

ogolnie projekt dobrze wykonany i ciekawy xD
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Właśnie // było wygodniej xD szybciej i wygodniej napisać //start niż ++start ^^
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Ale to jest lepsze niż konferencja
<
na konferencji nie masz cytatów, nicków i innych udogodnień xD Nie jest to nie zbędne ale jest to fajny bajer
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
No to już lepiej zainstalować GGBota i skrypt czatu: jest anty-flood, wersja dla windows i unix/linux (można postawić na shellu) i łatwo dodać dowolny skrypt żeby rozszerzyć możliwości bota [;
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
-domyśly opis to [...]//start[...] nie powinno byc [...]++start[...] ??[/b]
Przecież jest już //start.
<

Udało mi się ten problem rozwiązać.
<


No to już lepiej zainstalować GGBota i skrypt czatu: jest anty-flood, wersja dla windows i unix/linux (można postawić na shellu) i łatwo dodać dowolny skrypt żeby rozszerzyć możliwości bota [;[/b]
Super...
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
<div class='quotetop'>CYTAT(hxv @ 18.05.2008, 10:39) <{POST_SNAPBACK}></div>
No to już lepiej zainstalować GGBota i skrypt czatu: jest anty-flood, wersja dla windows i unix/linux (można postawić na shellu) i łatwo dodać dowolny skrypt żeby rozszerzyć możliwości bota [;[/b]


MaLy prosił o ocenę programu
smile.gif
po co mieć winampa jak jest windows media player? Po co mieć mieć FF jak jest IE?
Każdy ma swój gust a serwer jest przejrzysty a sam chat jest prosty w obsłudze. Jak kto woli
<
G-Multi Chat przyda się wielu osobą

Pozdrawiam
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Wyraziłem tylko swoją opinię, że lepiej zainstalować GGBota
<

A program póki nie będzie miał anty-flooda to (w moim przekonaniu) na niewiele sie zda. <-- to moja ocena xD
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Dobra, sorry, nie zjedzcie mnie xD
Chodzi mi tylko o to, że na razie program jest za mało funkcjonalny i na razie lepiej skorzystać z konferencji/czegoś innego. Nie czepiam się samego programu ale braku czegoś, co dla mnie wydaje się priorytetem w takich programach (czyli zabezpieczenie przed blokadą konta).
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Hmm, program działa, był już 'wielokrotnie' testowany, i żądnych błędów nie zauważyłem, aczkolwiek jeśli czat ma służyć jako forma komunikacji dla większej liczby osób, - przydał by sie anty flood, IMO pozatym wszystko gra
<


<div class='quotetop'>CYTAT(hxv @ 18.05.2008, 9:17) <{POST_SNAPBACK}></div>
lepiej skorzystać z konferencji[/b]
Jeśli ktoś korzysta z alternatywnego klienta gg jakim jest aqq to nie ma opcji konferencji (o ile dobrze pamiętam)
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Ja mam aqq i tam można zrobić zamiast konferencji to się nazywa chat xD Zaznaczasz np. 3 kontakty i enter ale jest bardzo niewygodne
<
Ten chat jest lepszy
smile.gif
 
Do góry Bottom