Program przechwytujacy znaki z klawiatury

kama34

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2013
Posty
1
Heyka.Nie będę kłamać ale mam powód by podejrzewać męża o pewne niecne czyny. Przejrzałam forum w poszukiwaniu keyloggera ale, że jestem laiczką nie znalazłam takiego dla w7 64.Mozecie mi coś podeslać.Z góry dziękuję :p
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
radekkowal dlaczego masz ten sam source ip co kama34 ? : -}
 
Ostatnia edycja:

TDK8GB

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2013
Posty
105
Art. 267 KK:
§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.

§ 3. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.

§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.

§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Art. 269b KK:
Kto wytwarza, pozyskuje, zbywa lub udostępnia innym osobom urządzenia lub programy komputerowe przystosowane do popełnienia przestępstwa określonego w art. 165 § 1 pkt 4, art. 267 § 3, art. 268a § 1 albo § 2 w związku z § 1, art. 269 § 2 albo art. 269a, a także hasła komputerowe, kody dostępu lub inne dane umożliwiające dostęp do informacji przechowywanych w systemie komputerowym lub sieci teleinformatycznej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
 
Do góry Bottom