Program zapychający skrzynkę pocztową.

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Miałem tego nie robić ze względów bezpieczeństwa ale co mi tam...
Sprzedaję program mojego autorstwa do zawalania skrzynek pocztowych wiadomościami. Jego możliwości to około 1 000 wiadomości na sekundę na transferze 10k/s (czyli baaardzo wolny internet). Po kilku godzinach pracy (na takim wolnym łączu zajmuje to kilka godzin, na szybkich to chwila moment) ofiara będzie miała około 3 000 000 wiadomości w skrzynce, efekty jakie ja zaobserwowałem to brak możliwości zalogowania się na konto przez około tydzień (na serwerach interia.pl) - nie wiem na jakiej zasadzie nie można się zalogować ale pewnie zbyt dużo wiadomości na jednym koncie siedzi i serwer zamula, tego nie wiem a jedynie takie mam odczucie. Po wyłączeniu programu po kilku godzinach wiadomości dochodzą nadal (na serwerze interia.pl). Screen z przykładowego działania programu - ofiarą było konto na serwerze pocztowym o2.pl:
smtpspammer.jpg

- program działa na każdy adres e-mail;
- na najwolniejszych łączach wysyła ~1000 wiadomości na sekundę;
- nie wymaga zewnętrznych bibliotek;
- waży mniej niż 1MB;
- bardzo łatwy w obsłudze ale gdyby mimo to ktoś miał problemy to dołączam instrukcję obsługi;
- program nie jest wykrywany przez jakiekolwiek skanery/antywirusy (bo to nie malware tylko program użytkowy)
- każdy klient dostaje osobną wersję i licencję, jeżeli wykryję, że ktoś udostępnia oprogramowanie wielu osobom licencja zostanie cofnięta;

Cena: 350 złotych.
Kontakt: discovery44[at]haker.com.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom