Programy Brute Force

Griciu

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2011
Posty
2
Witam. Ostatnio przeglądam sobie sposoby łamania poszczególnych haseł na GG i innych komunikatorach i ciekawa mi się wydaje metoda "Brute Force", i czy może znacie jakieś programy, którę preferują tą formę ??? Słyszałem coś o programie "Super Reader 2.12", ale to chyba fake.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
... -.- Tym programem wyciągniesz tylko hasła zapisane na kompie.

Witam. Ostatnio przeglądam sobie sposoby łamania poszczególnych haseł na GG i innych komunikatorach i ciekawa mi się wydaje metoda "Brute Force", i czy może znacie jakieś programy, którę preferują tą formę ??? Słyszałem coś o programie "Super Reader 2.12", ale to chyba fake.
Czytałem, że po kilku złych wpisanych hasłach jest ban, więc łamanie hasła metodą brute force i słownikami odpada.
 

Griciu

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2011
Posty
2
No dobrze, skoro Brute Force nie działa to czy są jakieś inne metody ? Słyszałem o takim programie jak GG Scan, ale kwestia Łamania nim hasła to bodajże kilkanaście dni.
 
Ostatnia edycja:

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Myślisz że złamiesz hasło gg w mniej niż miesiąc ? Oczywiście brute forcem...
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
mały projekt nad którym pracuje:
DlpWw.png

no nie wiem, zobaczymy. może działa to na GG. ale fakt faktem - straaaaaaaaaaaaaasznie dłuuuuuuuuuuuuugo będzie łamać te hasła.
przykładowo 5cio-cyfrowe hasło składające się tylko z liter ''abcde'' to aż 120 możliwości. a np. 10cio cyfrowe hasła z cyframi i znakami specjalnymi? no właśnie :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom