Propozycja dot. strony

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Tak sobie chodzę po forum, czytam posty, i wywnioskowałem, że jakieś 20% z postów (przynajmniej w dziale narzędzia) dotyczą downloadu jakichś tam trojanów.
I teraz moja propozycja: co myślicie, żeby zrobić taką prowizoryczną stronkę, na której byłyby trzy działy:
Newsy
Download
Projekty
I może coś jeszcze ;]

Jestem pewien na 100%, że poziom forum by się podniósł co najmniej o 20% ;] I na pewno nie byłoby pytań "gdzie znajde BiG BeN GG v 3.0 ??", zmniejszyłaby się też ilość tibia haxiorów ;]
Wiem, że Achates nie zagląda zbyt często na to forum, więc może po prostu zrobić tymczasową stronę np. na yoyo.pl ?? Moderatorzy poprzyklejaliby topic z linkiem i byłoby git ;]
Ja sam z marszu mogę dać jakieś 20 linków do trojanów, zresztą takich rzeczy jest pełno na stronkach niektórych userów tego forum ;] .
Co o tym myślicie ??
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Czy nie lepiej jest gnębić tibia h4xi0rów i bezskutecznie wbijać im do tępych łbów google.com?

Nie będziemy ułatwiać tym kretynom życia. Będziemy walczyć. Ku chwale Ojczyzny!
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
żeby zrobić taką prowizoryczną stronkę[/b]
prowizoryczną stronę? cóż za pomysł...

zmniejszyłaby się też ilość tibia haxiorów[/b]
Jesteś w błedzie.

tymczasową stronę np. na yoyo.pl[/b]
n/c

Sprawa strony była już wielokrotnie poruszana i czy ona będzie czy nie to tylko jeden Achates na tym świecie chyba wie;)

@Achates !! No własnie, powiesz nam co ze stronką -będzie/nie będzie??
<
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
widmo17, Widmo, dobra byłaby jakaś tam strona, a gdzie byś pomieścił pliki na niej? Darmowe hostingi mają niewiem ok 100 MB powierzchni dyskowej (może więcej) w dodatku maksymalny rozmiar pliku nie może przekraczać 5 MB. Zły pomysł, możemy tylko czekać na haker.com.pl
 
3

31337

Gość
jestem za, newsy mozna by zrzynac z innych serwisow =] , do downloadu wrzucac co lepsze trojany/logery/etc. Fajna jeszcze byla by sekcja FAQ, z 2 poddzialami:
- requesty, czyli opiszcie mi to, to i to. Chce film z tego i tego.
- gotowce, czyli opisy wlamow, filmy, kursy programowania, wszystko co moze sie przydac.
 

Skajlajn

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2007
Posty
28
eh jak juz to lepiej by było zrobic dział o tym na tej stronie ale mi tam to nie przeszadza moze byc tak jak jest przeciez jest opcja szukaj wiec w czym problem?!
 

dorianmas

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2007
Posty
194
jest przeciez jest opcja szukaj wiec w czym problem?![/b]

Ano taki, że pewna część userów nie umie z niej korzystać, albo w ogóle nie wie, że takie coś istnieje, lub po prostu nie chce im się...
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Originally posted by dorianmas
<div class='quotetop'>CYTAT
jest przeciez jest opcja szukaj wiec w czym problem?!

Ano taki, że pewna część userów nie umie z niej korzystać, albo w ogóle nie wie, że takie coś istnieje, lub po prostu nie chce im się...[/b][/quote]

A to, to jest już ich problem :faja:
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Dla mnie jest to zbędne, kiedyś jak istniał ten bardzo duży zbiór programów w downloadzie to i tak był to stary bardzo wykrywalny soft który można znaleźć raczej bez problemu.
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Originally posted by Dark Smark+--><div class='quotetop'>CYTAT(Dark Smark)</div>
soft który można znaleźć raczej bez problemu[/b]
Kłopot w tym, że nie każdemu chce się szukać ;]
<!--QuoteBegin-B33RK4

Darmowe hostingi mają niewiem ok 100 MB powierzchni dyskowej (może więcej) w dodatku maksymalny rozmiar pliku nie może przekraczać 5 MB
No to właściwie jest racja, ale przecież nie musimy umieszczać plików. Wystarczą linki.

//Trzeba poprosić Achatesa, żeby zrobił stronkę ;]
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by widmo17
No to właściwie jest racja, ale przecież nie musimy umieszczać plików. Wystarczą linki.

//Trzeba poprosić Achatesa, żeby zrobił stronkę ;]
Już to widzę, świąteczny prezent dla pseudo hakerów którzy w prosty sposób podrzucą dużej ilości shitu. Same kłopoty.
 
Do góry Bottom