Prosty Flood w Pascalu

Azerashi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 13, 2012
Posty
1
Witam, nie wiedziałem gdzie zamieścić ten post więc daje go tutaj. Czy znajdzie się ktoś kto napisał by prosty program np w Pascalu, w którym podaje się IP i/lub otwarty port ofiary/gry i zasypuje za dużymi pakietami jego modem/router z rozkazem "Nie dziel mnie" przez co router próbuje odebrać każdy pakiet i mu się nie oddaje a takich pakietów jest kilkaset?
 

mabc0

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2012
Posty
3
est to kurs dla całkiem początkujących, starałem się napisać go tak, aby osoba nigdy nie mająca do czynienia z programowaniem, mogła pod koniec tego kursu sama umieć pisać proste programiki. Może zawarość kursu nie jest na zbyt wysokim poziomie i nie jest wszystko prowadzone po kolei jak to sie dzieje na normalnych lekcjach programowania, lecz myślę że taka forma nauki jest prostsza. Na każdej lekcji poznasz parę procedur i funkcji, a będzie to prowadzić do konkretnego zastosowania ich w praktyce. Jeżeli możesz podziel się ze mną swoimi uwagami i spostrzeżeniami, dzięki temu kurs może stać się jeszcze prostszy i bardziej interesujący dla Ciebie i dla innych. Jeżeli jesteś tu ponownie to obejrzyj zmiany które nastąpiły na stronie.
 
Do góry Bottom