proszę o pomoc, odwdzięcze się

szynszyla

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2013
Posty
4
witam, mam wielki problem ...otóż ''zaginął '' mi narzeczony... tak tak... zaginął. Jako , że nie jestem nikim z rodziny nie moge zglosic zaginięcia ani nie udziela mi infornmacji na policji, tak mi powiedziano. Jego rodzina ma go kolokwialnie mówiąc w du***. Nie wiem czy na zlosc mi nie powiedzą gdzie jest (nie przepadaja za mna;/) czy naprawde nie wiedzą i zarazem ich to nie intersuje. Wyjechał w trase.Nasza rozmowa ostatnia była jaknajbardziej w porządku. Moj narzeczony ma smartfona. Telefon jest wylaczony od wczoraj w nocy. Wczesniej nie odpowiadal, wyglada na to, że padła bateria?Prosze o pomoc, jak można namierzyc go poprzez telefon, nie mam pojecia co sie stalo, spodziewamy sie dziecka, nerwy mnie zjedza...jesli ktos potrafi mi pomoc, prosze napisac na priv podam wiecej informacji i ustalimy jak mogę sie odwdzieczyc..
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Jezeli ma wylaczony telefon to marne szanse ze nawet Policja bedzie w stanie go namierzyc. Jezeli zglosilabys zaginięcie to na wniosek policji/prokuratury operator jest w stanie odtworzyć z którym masztem telefon ostatnio się łączył, a jezeli byl w zasięgu 3 masztów na podstawie triangulacji mozna okreslic dosc doklady punkt w ktorym telefon sie zalogował (na pewno slyszeliscie o przypadku tej całej Kasi W ktora rzucila swoim dzieckiem. jak zaczal sie robic z tym cyrk, udalo im sie ustalic dokładną drogę z którą szła z tym dzieckiem po parku, przy pomocy wlasnie namierzania telefonu - wszystko jest mozliwe, ale sama raczej nic nie zrobisz)

Pzdr
 

szynszyla

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2013
Posty
4
rozumiem. a policja?nie bardzo przyjmie moje zgłoszenie. myslalam raczej o sposobie namierzenia go przez GPS czy cos..nie znam sie na tym kompletnie. umieram z nerwów , a nie moge nic zrobic.cos sie musialo stac, żebym tylko wiedziala gdzie on jest, pojechałabym tam od razu....prosze o pomoc. zapłace tylko prosze mi pomóc.
 
Ostatnia edycja:
Dołączył
Lipiec 12, 2013
Posty
9
Piszesz iz chciałabys namierzyć go przez gps, ale skoro on juz ma gps lecz ma go wyłaczony to marne szanse ze go w ten sposób da sie namierzyc. ;/
 
Do góry Bottom