Proszę o pomoc z nachalnym crackerem

toperprg

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 18, 2013
Posty
14
Witam wszystkich szanujących się hakerów z tego forum,
Mój problem polega na tym że mam na głowie od roku lub ponad złośliwego crackera na głowie i nie mogę se z nim poradzić. Jak już mówiłem koleś jest mega złośliwy, mam orginalny system, praktycznie nowy laptop a chodzi jak co najmniej 10 letni. Chodzi o to że gdy mam surowy system nie robiąc na nim nic zaraz muszę robić formata bo po prostu nie da się na nim nic zrobić. Próbowałem już wszystkiego instalowałem mocną zaporę sieciową ( comodo ) , wyłączałem windows live update bo dowiedziałem się że to najprostszy sposób na dotarcie do mojego systemu, dowiedziałem się kiedyś też że gdy ktoś Cię śledzi zasięg twojego wi-fi spada z 4 kresek na 3 kreski i faktycznie mógłbym się z tym zgodzić gdy słucham muzyki nie siedzę przy kompie a jest włączony to zerkając na zasięg są 4 kreski natomiast gdy coś zrobię, przypuśćmy wejdę na stronę albo włączę lola zaraz mam 3 kreski. Dziwna sytuacja dzisiaj mi się przytrafiła jakąś godzinę temu, napisałem w notatniku na pulpicie ( cytuje : ZIOMUŚ SIEDŹ SE U MNIE NA KOMPIE NIC MI TO NIE PRZESZKADZA ) po czym włączyłem LoLa bo lubię w niego pograć fps na chwilę spadały z 35 do 10 , oraz co chwile skakał ping ale nie cały czas tylko chwilowo i zaraz normalnie i tak 2-3 razy. Raz miałem sytuację iż siedząc na yt oglądając filmiki włączyła mi się piosenka której nie miałem w ogóle na kompie, zdziwiony wyłączałem wszystkie okienka , sprawdzałem menadżer czy winamp włączony przypadkiem - nic z tych rzeczy, ccleaner od razu usuwałem pliki tymczasowe, czyściłem rejestr, kawałek wyłączył się dopiero gdy się skończył. No i jeszcze jedna dziwna sprawa, gdy już miałem go naprawdę dość po prostu wyciągałem wtyczkę od internetu, natomiast gdy chciałem skorzystać z neta podłączałem, z routerem laptop się łączył lecz brak dostępu do internetu
Wydaję mi się że nie tylko sledzi każdy mój ruch lecz także ogląda przez kamerkę, jak już mówiłem gdy laptop był skierowany w stronę sciany to były 4 kreski a gdy się przy nim pojawiałem zaraz 3 , wkurzyłem się zakleiłem kamerkę taśmą czarną żeby nic nie widział , teraz non stop mój zasięg to 3 kreski ( nawet gdy siedzę obok routera ) Proszę o pomoc bo już naprawdę nie wiem co mam z tym bezczelnym gościem zrobić jeżeli jest tutaj na tyle zaawansowany haker który nie boi się że i to jemu się przytrafi proszę aby spróbował go namierzyć a ja już będę wiedział co z nim zrobić, na chamstwo jest tylko jedna rada chociaż nie jestem za agresją, wszystkim dziękuję za pomoc i wierzę że w końcu poznam się z nim osobiście
 

toperprg

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 18, 2013
Posty
14
Witam wszystkich jeszcze raz, wczoraj po opublikowaniu tego postu miałem problem z dostępem do internetu znowu laptop łączył się z wi-fi natomiast nie mogłem połączyć się z internetem, crazyferjna twoją wiadomość na tym forum widzę w ten sposób ( przeslij mie na prywatnomn post co łunim wjysz a jo ci odpisza kaj łun miyszko ) tak jak by próbował utrudnić w ogóle kontakt z kim kolwiek na tym forum.
 

crazyferajna

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2010
Posty
144
Na gorolski:
Prześlij mi na PW wszystko co o nim wiesz, a ja odeślę Tobie jego adres zamieszkania.
 

europehack

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2013
Posty
3
Na prawdę nie mam na celu hejtowania czy pisania specjalnie czegoś złego ale mi to wyglada nie na atak hakera a na zaawansowana manie przesladowcza i problemy depresyjne.
 
Do góry Bottom