prtoblem z ggt

upiur

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2004
Posty
3
no mam problemik założyłem na próbe u siebuie server ftp na tym ggt1.3 no i nic .Co ja mam robić?????pisze port i ip i root ale po co to bo w komandorze nie ma ip jest host (dobra to se da na to zamienić) root (a po co to) no i port(a to też po co >>????) Jest tam zamiast tego w komandorze hasloi użytkownik (a tego sie nigdzie w ggt nie ustawia ) no to plesase pomocy
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by upiur
no mam problemik założyłem na próbe u siebuie server ftp na tym ggt1.3 no i nic .Co ja mam robić?????pisze port i ip i root ale po co to bo w komandorze nie ma ip jest host (dobra to se da na to zamienić) root (a po co to) no i port(a to też po co >>????) Jest tam zamiast tego w komandorze hasloi użytkownik (a tego sie nigdzie w ggt nie ustawia ) no to plesase pomocy
:)

sprawa jest prosta,
jak otwierasz serwerek FTP to podajesz nr portu np: 666 i np: root dir to np: c: czyli na porcie 666 masz FTP z udostepnionym całym dyskiem C:,

no i bierzesz sobie np: TotalCommandera i ustawiasz sobie nowe polaczenie FTP, host/IP podajesz kompa na ktorym jest otwarty serwer,
jezeli chcesz sprawdzic to na sobie to piszesz 127.0.0.1:666 , zawsze po adresie dajesz : i podajesz numer portu, jezeli FTP otworzyles na porcie 21 nie musisz podawac tego portu bo jest on domyślny, login i haslo jest dowolne co nie znaczy ze nic tam nie wpisujesz , podaj cokolwiek np: Login: lamer i haslo: lamer (obojetnie), i to wszystko klikasz na połącz i jestes na FTP
 

micro

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 3, 2004
Posty
5
zasałem G@du Ghost Trojan v1.4 beta

założyłem nowe konto gg nowy numer wpisałem do GGT Numer GG i podałem Haslo do niego Tam gdzie Klient podałem swój GG następnie:
Połączenie e-mail
założyłem konto na interii i tam grze powinien być Serwer SMTP wpisałem poczta.interia.pl jako adres e-mail podałem ten nowy który założyłem na interii podałem również Login i Hasło a tam gdzie jest Klient Adres e-mail podałem swój dotychczasowy e-mail

Prosze sprawdzić czy czegoś nie spaprałem

ale nadal nie moge kożystać z GGT prosze napisać o co chodzi z tym serwerem jak go utwożyć i skonfigurować będe bardzo wdzięczny za odpowiedz

W miarę możliwości prosze podać jak kożystać z tego Trojana


Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
Czemu się pytasz jak skonfigurować serwer GGT jak już to zrobiłeś w sumie?? Z tego co piszesz to nie widzę żebyś gdzieś się pomylił, na pewno ofiara uruchomiła serwer??
 
Do góry Bottom