Przeglądarka internetowa

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
<div align='left'></div>Witam! mam malutki problemik przy pisaniu własnej przeglądarki w Delphi 7 przy pomocy komponetu webbrowsera która miała by służyć w szkole i mająca mieć na celu omijanie cenzora i opiekuna.Ale no nie dokonca wiem jak to zrobic bo jestem bardzo ale to bardzo początkujący.A mianowicie chciałbym żeby ktoś z was kto się na tym zna mi pomógł.Trochę myślałem jak by taka przeglądarka miała by to omijać i wpadłem na takie coś żeby miała tak jak by 3 tryby działania 1 przeglądarka działa normalnie bez żadnych omijan itp. 2. tryb mial by na celu laczenie sie z innymi stronami np.google przez proxy,strony proxy itp. 3 tryb łączył by sie ze stroną poprzez IP.I co wy na to? pomógł by mi ktoś z tym? najlepiej żebym wysłać temu komuś cały projekt a on by zrobim w nim to co wyżej napisałem i/lub dodał albo udoskonalił ją np.w Historie lub o zakładke Ulubione.Bardzo był bym wdzięczny...

o to cały projekt:
http://hotfile.com/dl/11643456/4051d9c/int...rowser.rar.html

hasło:
hacker.com.pl
 

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
djmentos dzieki za odp. no jak narazie to nie dla mnie za trudne raczej...No ale moze jeszcze ktos na cos wpadnie kto wie...
 

karololszak

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2008
Posty
130
Możesz przejść na C++ i QT i korzystać z QTWebKit ;] (silnik WebKit, ten co ma Chrome czy safari czy GG8
<
)

Google w ręce + artykuły sinisa o QT na promhylu ([C++] Kurs Qt4 - pierwsze starcie - 0x00 i [C++] Kurs Qt4 - 0x01) i jedziesz
<
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
a ja kiedys myslałem na zrobienie aplikacji klient serwer, klient bylby w szkole, łączył by się z serwerem w domu, gdzie nie ma cenzora, tylko nie wiem zabardzo jak to zrobić, ma ktoś moze jakiś pomysł??
smile.gif
poprostu w szkole siedzielibyśmy sobie na naszym domowym internecie, cos jak pulpit zdalny, tylko on sie wiesza :/
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no takie wlasnie proxy domowe
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
To jest imo bez sensu, przecież cenzor zablokuje jeśli jakieś słowo będzie w zapytaniu. Musiałbyś po stronie serwera swojego proxy wycinać wszystkie kluczowe słowa i dopiero wtedy pobierać je. To by ewentualnie przeszło.
 

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
a nie da się jakoś zablokować dostepu cenzorowi do przeglądarki ? Bo on jakoś tak mi się wydaje że ma dostęp i robi swoje a gdyby mu ten dostep zablokować wtedy by nie działał moze sie myle ale to taki moje przypuszczenia
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Nie, nie ma dostępu do przeglądarki, działa poza nią (pomiędzy programami a połączeniem sieciowym - tak jak firewall)
 

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
aha to jednak sie mylilem... to pozostaje tylko napisac na wlasnym silniku...lub cos bardziej wymyslnego wykombinowac.Uwazam ze to juz koniec i mozna temat zamknac.
 
Do góry Bottom