Przeróbka już istniejących stron htm

gorący chłopiec

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2006
Posty
15
Widziałem ostatnio w internecie przerobioną stronę tibia.com. Cała strona była taka sama ale napisane było że jak się wpisze swój login i hasło, to dostanie się pacca(promocja). Tak naprawde jest on płatny. Podejrzewam że ta witryna była po to aby po wpisaniu loginu i hasła te informacje były przesłane na email właścicela domeny. Zaciekawiło mnie to : jak to zrobić? Adres strony podam tylko osobom które będa chciały mi pomóc i będą potrzebowały przykładu na priv.

Z góry dzieki!
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by gorący chłopiec
Widziałem ostatnio w internecie przerobioną stronę tibia.com. Cała strona była taka sama ale napisane było że jak się wpisze swój login i hasło, to dostanie się pacca(promocja). Tak naprawde jest on płatny. Podejrzewam że ta witryna była po to aby po wpisaniu loginu i hasła te informacje były przesłane na email właścicela domeny. Zaciekawiło mnie to : jak to zrobić? Adres strony podam tylko osobom które będa chciały mi pomóc i będą potrzebowały przykładu na priv.
strona tibii skopiowana w calosci + kod w phpie do zapisu loginu i hasla w pliku txt na servie?
 

gorący chłopiec

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2006
Posty
15
dzieki temu mam jakieś pojęcie o tym ale nie wiem nic konkretnego. Na tej fałszywej stronie nie ma co zmieniać bo wszystko jest jakos dziwnie napisane w htmlu ( i bardzo krótko) że nie można się połapać o co tu chodzi. Chciałem tam zmienić żeby zamiast na jego mail wysłało dane na mój ale jak powyżej nic tam o tym nie było. Kiedy kopiowałem witryne tibia.com żeby sprubować zrobić to samemu to mi wyskoczył błąd ( w czasie kpiowania).
 
Do góry Bottom