Pytanie odnosnie destruktora:/

spider_84

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2005
Posty
4
Mam takie pytanie odnośnie destruktora. Bo kiedy użytkownik jest zainfekownay można się baiwć ale kiedy wyłączy komputer już nic nie moge zrobić musiałbym na nowo go zainfekować. Może ktoś wie jak można zrobić że tylko raz zainfekuje moge bawić się?
 

emees

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 9, 2004
Posty
30
Bo kiedy użytkownik jest zainfekownay można się baiwć ale kiedy wyłączy komputer już nic nie moge zrobić musiałbym na nowo go zainfekować.[/b]
yyy...cos zmyslasz
jezeli chodzi o destruktora 2.0 to powinien on dzialac bez problemu i wystarczy tylko jedna instalacja servera...
zwroc uwage czy twoja ofiara nie ma zmiennego IP
i w ustawieniach servera w : "Powiadomienia" nastaw na : "za kazdym razem"
aha i moze ten ktos kim sie "bawisz" zaczol uzywac Firewalla i nici z dalszej zabawy...
Pzdr!
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
Przy samym starcie Destruktor ładuje sie do rejestru. Jest to jedna z pierwszych rzeczy jakie robi. Na dodatek kontroluje przez cały czas czy klucz jest wpisany w rejestrze czy nie. Myśle że przyczyną może być tak jak napisał emees FW lub zmienne IP. Przyczyn może być jednak więcej np. koleś uaktualnił sobie baze wirusów, skapnął sie i skasował program lub jeszcze coś innego.
 

spider_84

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2005
Posty
4
Nie wiem dlaczego nie moge się połaczyć z nim. Przecież przesłałem mu plik i został zainfekowany chciałem sprawdzić czy działa i pobawiłem się i wszystko grało , na końcu dałem restarta mu ( sprawdzałem czy działa no i zadziałał ) ale jak włączył ponownie kompa to już nei mogłem sie połaczyć. Adres IP bo nic bo mam konnekta i jego Ip mam cały czas
smile.gif
mojego nie ma bo ja swój maskuje
<
kurcze nei wiem może go usunął? dpiero od kilku dni zajmuje się trojanami
<
jeżeli macie pomysły to napiszcie
smile.gif
 

spider_84

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2005
Posty
4
dobra zrobiłem mu wpis do rejestru. Aha jeszcze takie pytanko czy jeżeli zainfekuje mu kompa to jak usunie plik to będzie mozna się bawić czy plik musi być?
 

emees

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 9, 2004
Posty
30
wiesz co mysle ze skoro na poczatku mogles sie normalnie polaczyc z serverem...a dopiero po jakims czasie wszystko sie posypalo
to.. po prostu wszystko wskazuje na to ze Twoja ofiara po prostu usunela trojana z systemu.. i nic nie zrobisz
na przyszlosc postaraj sie uwazac jak sie "bawisz"
nie kasuj danych,nie restartuj ani nie zawieszaj kompa bo takie akcje wzbudzaja tylko podejrzenia
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
ten plik na który klika ofiara można skasować. Server po kliknięciu już jest gdzie trzeba.
 

spider_84

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2005
Posty
4
Najgorsze jest to że jak wyłączy kompa to trzeba czekań na powiadomienie na gg.
A co do ofiary to napewno nie skumała bo to totalny barannnnnnn
<
Może polecicie mi jaiegoś trojana z którym jest mniej problemów ale żeby też można gg podglądać no wiecie pełen wypas podobny do destruktora

pozdro
 
Do góry Bottom