pytanie

zus1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2013
Posty
41
dzNhZiwgd2Vic3Bsb2l0LCBubWFw tu masz kilka (drobne zabezpieczenie przed młodzieżą, mało skuteczne ale zawsze)
 

photrufr

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2011
Posty
32
dzNhZiwgd2Vic3Bsb2l0LCBubWFw tu masz kilka (drobne zabezpieczenie przed młodzieżą, mało skuteczne ale zawsze)

Dzięki ale chodziło mi o coś w stylu programu który wysyła do serwera zapytanie wszystko co się dzieje printuje na ekranik i wyświetla pełną odpowiedź serwera.
Może jest jakiś taki plugin do firefoxa albo coś. Dzieki za te dwa pierwsze programy
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Jeśli dobrze Cię rozumie chodzi ci o podglądanie zapytań i odpowiedzi protokołu HTTP? To idealnym rozwiązaniem jest Live HTTP Headers, pod linuchem bez problemu. Albo po prostu Wireshark z odpowiednim filtrem, przecież do tego są właśnie sniffery a odpowiednie wtyczki pozwalają różne sztuczki dodatkowe wykonywać..
 

photrufr

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2011
Posty
32
Czy znacie jakieś dobre programy typu fiddler(chodzi mi o dowolne oprogramowanie służące do przeprowadzania testów penetracyjnych www) działające pod linucha. Mógłbym to oczywiście wygooglowac, licze jednak na to że ktoś mógłby mi jakiś polecić

Z zaznaczeniem na polecić!!!!!
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
arachni_web, websploit, xsser, whatweb, wpscan, owasp-zap, nikto, proxystrike, sqlmap, vega, w3af, webscarab, joomscan, metasploit, nmap
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Achilles, program rejestruje sesje połączenia http i można robić całą sesje krokowo, pakiet po pakiecie.
 
Do góry Bottom