Radmin 3.2

Bartolmeo

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2008
Posty
19
Witam. Mam problem z radminem 3.2. zainstalowalem hamachi na swoim i zdalnym komputerze, radmin server na zdalnym a na swoim viewer. wlaczylem hamachi zrobilem siec, w viever radmin dodalem osobe, na obu komputerach skonfigurowalem zaporę i próbuje sie połaczyć na viewerze i wyskakuje okno laczenie z 87.25 itd po chwili wyskakuje w tym samym oknie napis ze niemozna nawiazać połaczenia.
<
Komputer zdalny ma takie samo ip co mój poniewaz mam router nieraz siostra niewie co jak zrobic a mi się niechce latać caly zcas do drugiego pokoju. Proszę o pomoc. Moderatorów prosze o nieusówanie tematu poniewarz przeszukałem na forum wszystko co z radminem związane i nigdzie nie było mojego problemu. Czekam na odp.
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Masz router to super. Masz IPna router jeden a wewnatrz sieci mozesz ustawicsobie jakies IP.W konfiguracji outera ustawiasz zakres IP. Najlepiej towlacz DHCP w routerze.



Logujesz sie na router zazwyczaj to IP 192.168.100.1
Podajesz login i hasło często jest to admin, admin...


Ustawiasz jak na foto i w konfiguracji kart sieciowych:


Pamietaj ze przedzial IP masz od 2 do 11.Tu masz np. ustawione 4 możesz ustawić tam 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11
Aha i domyślny DNS też 192.168.100.1
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Jeśli drugi komp siedzi pod tym samym routerem co twój to po co ci hamachi? wyjaśnij mi to? do łączenia po sieci to wystarczy....
 

Bartolmeo

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2008
Posty
19
<div class='quotetop'>CYTAT(fr0zon @ 15.10.2008, 20:15) <{POST_SNAPBACK}></div>
Masz router to super. Masz IPna router jeden a wewnatrz sieci mozesz ustawicsobie jakies IP.W konfiguracji outera ustawiasz zakres IP. Najlepiej towlacz DHCP w routerze.



Logujesz sie na router zazwyczaj to IP 192.168.100.1
Podajesz login i hasło często jest to admin, admin...


Ustawiasz jak na foto i w konfiguracji kart sieciowych:


Pamietaj ze przedzial IP masz od 2 do 11.Tu masz np. ustawione 4 możesz ustawić tam 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11
Aha i domyślny DNS też 192.168.100.1[/b]

A mógł byś bardziej szczegółowo to wytłumaczyć ? Bo fotki niedziałaja niestety
<
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Z nowszymi wersjami tego programu zawsze były problemy ja używałem RADMINA 3.1 i było wszytko ok
<
 

interactive

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2008
Posty
128
Daj do niego linka na rapishare może być. Ale na off mi go daj najlepiej na .zip albo .rar żeby nie było. PROSZE!!! sprawdze go przydami się bo na rutera mam i chciałem się spróbować.

peszek
 
Do góry Bottom