Ramirez Ver2.0 i Ramirez Ver 1.0 dwa jescze swieze

ku6a

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2004
Posty
5
Mi klient działa bez problemu pod XP-kiem
<
. A co do daty wyjścia wersji po Xp zapytaj się twórcy czyli s@s@na :)
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Jak to klient nie działa !!! był testowany na kilku kompach z xp'kiem i spisywał się dobrze. Może coś z twoim jest nietak.
 

ku6a

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2004
Posty
5
Zapewniam cie że serwer ramireza v1.0 działa poprawnie pod windowsem Xp !!! chyba już czas na ponowną instalacje windowsa
smile.gif
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
To zdecyduj się czy serwer nie działa czy może klient (dla ułatwienia powiem że serwer to ten program który instalujesz na kompie ofiary a klienta ty masz i nim wysyłasz komendy) :)
 

kaufman

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2004
Posty
11
witam! a czy wersja pod xp to wyjdzie wersja z grafika czy bez ? fakt klient wersji 2.0 dziala ale serwer ani rusz wiec ja bardzo czekam na ta wersje
smile.gif

Edit:
a czy serwer z wersji 2.0 bedzie dzialal pod xp ustawiając dla niego zgodność z windowsem 98 poprzez właściwości pliku?
 

Tramp

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2004
Posty
13
ej no, pisze że klient działa, tylko że serwer na windowsie xp nie działa, a windowsa xp przeinstalowałem wczoraj
smile.gif
 

ku6a

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2004
Posty
5
Tak, ale klient nie działa pod windowsem xp[/b]

tu chyba ci chodziło o klienta
smile.gif


Ale klient działa !
Tylko że serwer pod winowsem xp nie ddziała[/b]

tu zaś zmieniasz zdanie
<


ej no, pisze że klient działa, tylko że serwer na windowsie xp nie działa[/b]

"ej" No ja się już gubię :shock: Powtórze jeszcze raz Server oraz klient ramireza v1.0działa poprawnie na Windowsie Xp !!! Był testowany na kilku kompach :)
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Szczeże mówiąc to nie wiem czy serwer zadziała jak ustawisz na nim zgodnośc z win98 ale wydaje mi się że nie bo Microsoft tą funkcje stworzył specjalnie dla aplikacji dosowych. Wersja pod xp wyjdzie i z grafiką i bez, nasza strona zostanie zmodyfikowana i będzie w dziale download tabelka w której po jednej stronie będą wersje z grafiką a po drugiej wersje dyskietkowe.
 

kaufman

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2004
Posty
11
w twoim z jedych poprzednich postóów tego tematu napisaleś: "możemy zrobic werjse pod xp'eka ale bedzie uboga w kilka funkcji" czyli czy rzeczywiście werjsi xp zostanie odjete kilka funkcji :?:
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Tak na pewno niebędzie Keyloggera i aplikacja będzie w liście Alt + Ctrl + Del. Bardziej szczegółową liste podam za kilka dni jak zainstaluje XP'ka.
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Ale daj wybór nazwy aplikacji
smile.gif

I domyślnie najlepiej svchost.exe
smile.gif
Nikt nie zobaczy
smile.gif

A najlepiej żeby trojan był jako usługa (właściciel Microsoft Corporation) typu „Zdalne indeksowanie TCP/IP”
smile.gif

A do klienta (czy też może konfiga?) dać zakładkę (Win XP) i tam opcje XP
<

Może i to nie jest mądre ale co z tego??? :-D
 

kaufman

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2004
Posty
11
mam nadzieje ze nie ubedzie za duzo funkcji
smile.gif
szkoda ze nie da sie zrobic werjsi pod xp z wszystkimi dotychczasowymi funkcjami
<
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Domyślną nazwę serwera można zmieniać !. A co do tego komunikatu to nieda się go zlikwidować musiałbym usunąć jedną procedure. O tym pisałem już wyżej
 

Tramp

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2004
Posty
13
Ale co ten komunikat oznacza, bo jak ten komunikat wyskakuje to serwer nie działa, czy on tylko tak wyskakiwac musi a serwer już jest zainstalowany ??
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Ten komunikat oznacza że biblioteka kernell32.dll nie posiada funkcji RegisterServiceProcess która odpowiada za usunięcie aplikacji z listy Alt + Ctrl + Del i jeśli taki komunikat zostanie wyświetlony to serwer nie jest zainstalowany. Wersja pod Xp'ka wyjdzie niebawem dlatego że od piątku mam stałe i mam taki bajzel na dysku że trudno się połapać i do tego jakiś wirus wpier**lił mi połowe plików .exe z dysku w tym Delphi musze sformatować dysk i zainstalować Delphi i wszystkie komponenty (około 70-80) a to trochę potrwa.
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Dzisiaj się zorientowałem że Kaspersky wykrywa Ramirez'a pod nazwą Backdoor.Ramzdor.20
<
Jestem zdenerwowany na panów z AV
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
hehe..to zrob im krzywde robiac nastepnego trojana i usuwajac im dzieki nastepnemu foldery AV a moze jeszce jakies zmieniajace sie zrodelko trojana ...
<
smile.gif

A mowia ze Kaspersky jest do dupy .... :?
powodzenia ...
<
pozdro....
smile.gif
 
Do góry Bottom